Yazı Detayı
17 Temmuz 2021 - Cumartesi 16:31
 
Güzel İşler Oluyor
M. Şükrü Çadırcı
urfasonhaber@gmail.com
 
 

Sezon başında olağan kongresini yapan Urfa spor yönetimi transfere hızlı giriş yaparak sporseverleri mutlu etti

 

Emin Yetim başkanlığında yönetim kurulu ilk olarak Gürses Kılıç hocayla devam kararı aldı ve hocanın takımda eksik gördüğü mevkilere başta kaleci olmak üzere transferler yaparak bu sene işlerin kolay olmayacağı ve başarının istikrarla geleceği herkesin kendi görevleri çerçevesinde başarılı olacağının anlaşıldığı ve yönetimin hocanın istekleri doğrultuda transferler yapmak gayretinde olduğunu gözlemledim.

 

Her sene gruplar belli olduğunda kamuoyu hemen o sene-bu sene, yok bu grup çok kolay tam dişimize göre, biz bu grupta şampiyon oluruz gibi saçma sapan insanları havaya sokarak sezon içinde düşmemek, sonunda da düşmediğimiz için şampiyon olmuş gibi seviniyoruz.

 

Sevgili sporsever arkadaşlar

Unutulmasın ki bir takımın şampiyon olması sadece iyi futbolcu almak ya da kolay grupta olmak yetmiyor. Şampiyonluk, sizlerin de malumunuz olduğu üzere bütün şehrin kenetlenmesiyle zincirin dişlilerinin birbirine sıkıca bağlanmasıyla yani sadece hocanın bey takımın çabaları değil, başta Vali, Milletvekilleri, Belediye Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşları, Esnaf Odaları herkesin bir araya gelmesi ve yönetimin hocanın ve takımın yanında olması gerekiyor ama bu sözde kalmamalı

 

Herkes hepimiz taraftarlar, basın medya, sosyal medya herkes bu işte samimi olmalı birbirine yardımcı olmalıyız.

 

Başta yönetim kuruluna Gürses Kılıç hocaya bütün takıma taraftarlara başarılar diliyorum

 

Allah yar ve yardımcımız olsun

 

Kalın sağlıcakla

 
Etiketler: Güzel, İşler, Oluyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı