Haber Detayı
01 Eylül 2021 - Çarşamba 14:16
 
Yıldız Derneğinden Teşkilatına Eğitim ve Seminer Verildi
Yıldız Derneği Genel Başkanlığı tarafından Türkiye genelinde oluşturulan teşkilatları için ‘’Eğitim’’ konusunda seminer verildi.
GÜNDEM Haberi
Yıldız Derneğinden Teşkilatına Eğitim ve Seminer Verildi

Yıldız Derneği Genel Başkanlığı tarafından  Ankara Genel Merkezde düzenlenen, Yıldız Derneği Şanlıurfa İl Başkanı İbrahim Atlı, Yıldız Derneği Şanlıurfa İl Kadın Kolları Başkanı Rahşan Canbek, Teşkilat Başkanı Mehmet Balcı, Halkla İlişkiler Başkanı İbrahim Halil Kıraç, karaköprü İlçe Başkanı Helin Hacer Canbek, Muhasebe Başkanı Halil Büyükçelik’in de katılım sağladığı  İstişare toplantısında teşkilatların eğitimli donanımlı topluma ve vatana faydalı olmak derneğin sancağını zirveye dikmek için başarılı, donanımlı birbirinden değerli akademisyenlerle eğitim ve seminer programını gerçekleştirdi.

     

     

 

Gerçekleştirilen eğitim ve seminer programına; Prof. Dr. Ahmet Kıymaz, Doç. Dr. Ali Osman Köksal, E. Kur. Alb. Dr. Ümit Yalım, E. Büyükelçi Ahmet Zeki Bulunç, Kıssahan Muharrem Ali Dere gibi birçok alanda başarılara imza atan önemli isimler katıldı.

 

             

 

Eğitim ve seminer programında; Dil-Kültür İlişkisi-Türkçenin Tarihi Dönemleri, Salgınlar- Corona Salgını-Corona Aşısı ve tedavi yöntemleri, Mavi Vatan kapsamında Ege Denizi ve Doğu Akdeniz, Akıl ve Gönül Konuşmaları-İletişim-Vücut dili ve İnsan ilişkilerinde töre ve din, Kıbrıs’ın Dünü-Bugünü-Yarını gibi önemli konulara yer verildi.

 

           

 

 

Eğitim seminer programın amacı, sadece Dernek’te aktif olan teşkilatı bilgilendirmek, kendilerine katkı sağlamak için yapılan çalışmalar değildir. Teşkilatın, insanlar için çalıştıkları işleri geliştirmek, merak ve ilgileri doğrultusunda kişisel gelişimi aktivitelerini kendi isteklerine göre planlama ve bunları belirlenen zaman dilimleri içinde yapabilme alışkanlıkları oluşturacak yöntemleri kazandırmaktır.

 

            

 

Yıldız Derneği Genel Başkanlığının düzenlediği eğitim ve seminer program sonrası Yıldız Derneği Genel Başkanı Celal Çeke;’’Yıldız Derneği Ankara Genel Merkezimizde düzenlenen İstişare toplantımızda teşkilatlarımız için birbirinden değerli akademisyenlerle gerçekleştirdiğimiz eğitim ve seminer programımızı gerçekleştirdik. Birbirinden değerli katılımcı akademisyenlerimizden;

 

Prof. Dr. Ahmet KIYMAZ, Doç. Dr. Ali Osman KÖKSAL, E. Kur. Alb. Dr. Ümit YALIM, E. Büyükelçi Ahmet Zeki BULUNÇ, Kıssahan Muharrem Ali DERE'ye katkılarından dolayı teşekkür ederiz.’’ İfadelerine yer verdi.

 

HABER: AYSEL KIRIŞAN

 

        

        

         

        

         

 

 

 

 

 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı