Haber Detayı
05 Temmuz 2021 - Pazartesi 17:26
 
TDP’ de Kongre Heyecanı!
Türkiye Değişim Partisinde kongre maratonu devam ediyor.
SİYASET Haberi
TDP’ de Kongre Heyecanı!

Yeni oluşum içerisinde olan ve Genel Başkan Mustafa Sarıgül’ün liderliğinde kurulan Türkiye Değişim Partisi (TDP) İl ve ilçelerde başkanlarını belirlemek üzere seçime gidiyor.

 

Türkiye Değişim Partisi (TDP) geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Haliliye ilçe 1. Olağan Kongresini tamamlamasının ardından bugün itibariyle de Şanlıurfa Birecik 1.Olağan Kongresini tamamladı.

 

 

Birecik İlçesi 1.Olağan Kongresine Türkiye Değişim Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Bahri Ağolday, Şanlıurfa İl yönetim kurulu üyeleri, Haliiliye İlçe Başkanı Sedat Oğalday, Haliliye İlçe yönetim kurulu üyeleri partililer ile çok sayıda vatandaşın katılım sağladıkları kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından tek adayla seçime gidildi.

 

 

Delegelerin oylarıyla Türkiye Değişim Partisi Birecik İlçe Başkanlığına Osman Yıldırım layık görülürken İlçe Başkan yardımcılığına Muzaffer Ataş getirildi.

 

 

Kongre sonrası gündem değerlendirmesi yapan Birecik İlçe Başkanı Osman Yıldırım, ilçe için yapacağı çalışmalardan bahsederek Türkiye de anahtar parti olarak kendilerinin partisi olduğunu belirten başkan Yıldırım, memleketin ve ilçenin sorunların çözümü için elinden geleni yapacağının sözünü verdi.

 

 

 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı