Haber Detayı
09 Nisan 2021 - Cuma 14:43
 
JASAT’tan Başarılı Operasyon! Cezaevi Firarisi Yakalandı
Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından Kaçakçılık suç faaliyetlerinin önlenmesine yönelik sürdürülen çalışmalar kapsamında 2140 paket çeşitli markalarda Bandrolsüz/Kaçak sigara ve 2 adet Ruhsatsız Av Tüfeği ele geçirilirken, cezaevi firarisi olarak aranan şahıs kıskıvrak yakalandı.
ASAYİŞ Haberi
JASAT’tan Başarılı Operasyon! Cezaevi Firarisi Yakalandı

 

Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı, Jandarma Suç Araştırma Timleri (JASAT) İstihbarat Şube Müdürlüğü ve Eyyübiye İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince yapılan istihbarı çalışmalar doğrultusunda Şanlıurfa ili Eyyübiye ilçesinde kaçakçılık suç faaliyetlerinin önlenmesine yönelik operasyon düzenledi.

 

 

Düzenlenen operasyonda, Eyyübiye ilçesinde A.K., S.Ç., A.K. ve H.Ç. isimli şahısların illegal yollardan Suriye ülkesinden temin etmiş olduğu bandrolsüz sigaraları satmak için müşteri arayışları içerisinde olduğu bilgisi edinilmesi üzerine şahısların ikametlerinde yapılan adli arama neticesinde 2140 paket çeşitli markalarda Bandrolsüz/Kaçak sigara ve 2 adet Ruhsatsız Av Tüfeği ele geçirildi. Öte yandan cezaevi firarisi olarak aranan A.K isimli şahıs kaçmaya çalıştığı esnada kıskıvrak yakalandı.

 

 

 

 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı