Haber Detayı
25 Eylül 2018 - Salı 09:23
 
Çiftçi dostu Landini sizleri bekliyor
Güçlü, ekonomik ve konforlu yapısıyla tam bir teknoloji harikası olan Landini Traktörleri sizleri test sürüşü için bekliyor.
TEKNOLOJİ Haberi
Çiftçi dostu Landini sizleri bekliyor

Haber: Hasan Ray / Urfadasin.com

İnsanoğlu yerleşik hayata geçtiğinden bu yana çeşitli tarım aletleri kullanmışlardır. Şüphesiz bu tarım aletleri günümüze kadar gelişerek ve değişerek geldi. Bu değişim ve gelişimin zirve noktası ise Landini Traktörleri olarak zirveyi yaşıyor. Landini traktörleri Türkiye’nin her köşesinde çiftçilerimizin hayatını kolaylaştırırken ülkemizin kalkınması içinde ataklar yapmaya devam ediyor.

Ülke ve çiftçi dostu

Son kalkınma atağını ülkemiz ve çiftçilerimiz adına GAP’ın başkenti tarım ilk çıkış noktasında yapan Landini Traktörleri, MİR-BUCAK Landini Siverek Traktör Bayisi ile yapıyor. Siz değerli çiftçilerimizin memnuniyetini temel prensip olarak benimseyen MİR-BUCAK Landini Siverek Traktör Bayisi, hizmetlerini tanıtmak için sizleri bekliyor.

Landini Traktör farkını görmek ve yaşamak siz değerli çiftçilerimizi test sürüşüne bekleyen MİR-BUCAK Landini Siverek Traktör Bayisi, ödüllü yarışmalar ve çeşitli hediyelerin de müjdesini verdi.

 

Yer ve Tarih:

Kısas Mahallesi Karaali Yolu Üzeri 1. Km Haliliye / ŞANLIURFA

Tarih:26/09/2018 ÇARŞAMBA

Saat:10.00-17.00

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı