Yazı Detayı
21 Ekim 2020 - Çarşamba 11:28 Bu yazı 302 kez okundu
 
#Adamlar Sanki Yıkmak İçin Gelmiş, Yapmak İçin Değil!?
Aziz EMEKTAR (Dobra Dobra)
 
 

Dobra                                                                                                                                            Dobra

 

Değerleri okurlarım;  Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı yazmış olduğum ‘’Açık Mektup’ ’la alakalı değerli okurlarıma teşekkür ediyorum. Çok sayıda olumlu mesajlar aldım. Herkese çok teşekkür ederim. Ancak, Urfa dışından Yurt dışından arayan okuyucularımıza da ayrıca teşekkür ediyorum.

 

Kamuoyu tepsi siyasetin memleket sevgisinin bir tık öne çıkması olumlu gelişme… Bir değerli okuyucumuz bize bu yazının mutlaka köşemizde yayınlanmasını ısrar etti. Hatta ‘’Suç sayılacaksa ben üstlenirim.’’ Diye ısrarcı olmuştur. Bizde bu değerli kardeşimizin virgülüne, noktasına el vurmadan yayınlıyoruz.

 

Bir sonra ki yazımızda bunun yorumunu alacağımız olumlu-olumsuz tepkilerle yorumlayacağım okuyucumuzun yazısını.

 

HAKİMDE VATANDAŞ, HAKEMDE VATANDAŞ

Hakemde Hakimde Karar Verecek!!!!!

SON SÖZ ŞANLIURFALININ OLMALIDIR!!!!!

 

Muhalefet de dile getirir, iş ciddiye binerse millet onları rezil eder. Karakoyunu yapmak 70 yıldır siyaset yapanların malzemesi, Urfalının da hayali idi. Demirel ‘de Kenan Evrende söz verdi yapmadılar. Ve kimse yapamadı, dönemin belediye başkanı Ahmet Bahçıvan yaptı...

 

Urfa’nın Merkezinde pis koku tifo, dizanteri, şark çıbanı mikrobu yayan, hatta Kamberiye’de leşlerin atıldığı bir hastalık merkezi idi. Bir bölümünü İş Merkezi, bir bölümünü Bey kapısına kadar park yapıp o kirli görüntüyü, o mikrop ve şark çıbanı yapan alanı park ve İş Merkezi ile donattım. Yarın diyecekler su arıtmayı da yıkalım, yeni mezarlığı da kapatalım, Fatih parkını da kaldırıp bina yapalım. Ahmet Bahçıvan’ın ismini silmek için ne lazımsa onu yapalım. Bunlara gücü yetmez…Hele bir küçük eser yapsınlar da görelim çapları nedir???

 

Vermemiş Mabud, neylesin Sultan Mahmut.

 

Millet onları konuşsun diye Çingene‘nin pınarın yanında pislemesi gibi yapıp halk onları konuşsun diye davranıyorlar. Beyler!!!  kendinize gelin, millet sizden hizmet bekliyor….

 

Oyun oynamayın, Belediye Başkanlığı yapın. Eser bırakın, laf üretmeyin. Bu fıstık toplama, isot toplama görüntüleriyle facebook ve twitter de paylaşım işi değil. Belediye Başkanlığı zor ve Proje Adamı işidir. Urfa gibi hizmete aç şehrin kaderiyle oynamayın, ya bu işi tam yapın veya Proje üretebilenlere bırakın.

 

Önce halkla görüşün, kaçmayın kimseden, Belediyede oturun!!! Halkın arasında dolaşın bakın halk ne istiyor? Sırça köşkten dışarı çıkın, aşağı inin millet sizi görsün. Yakınlarınızı da Belediye işlerine karıştırmayın, pis kokular çıkıyor. Danışmanlarınızı iyi seçin veya bilenlerle istişare edin.

 

İKİ YIL BİTTİ ÜÇÜNCÜ YILIN ORTASINA geliyorsunuz. Eser bırakmaya bakın hizmetinizle… Sizi bilmem ama URFA’ya Yazık oluyor.. Bu bir abi tavsiyesidir!!! Sorarsan…

 

Urfa’ya yapılacak onlarca proje var sana anlatırım.

 

Bir şehrin başkanlığından bahsediyoruz. Ne Bidik Meydanı ne de Arap Meydanı ( Türk Meydanı ) mahalle muhtarlığı yapmıyorsunuz.

 

Ben Aziz Emektar size Hodri Meydan diyorum. Son 20 yıl Belediyecilik yapan kişileri bir açık oturum programına davet ediyorum. Sözlerime şu cümlelerle sonlandırmak istiyorum. Napolyon diyor ki; ‘’ Asalet Güçtür’’ o güçte sizde var çünkü 600 bin insanın oyunu alıp talep ve arzularına şeffaf davranmaktan imtina ediyorsunuz. Benim Gücüm;  ‘’Garibanım’’ sadece sevgili hemşerilerime hürmet ve hizmet amaçlı çağrılar da bulunurum.

 
Etiketler: #Adamlar, Sanki, Yıkmak, İçin, Gelmiş,, Yapmak, İçin, Değil!?,
Haber Yazılımı