Haber Detayı
05 Ocak 2019 - Cumartesi 19:29
 
Yoğun Bakım Hemşireliği için başvurular son 1 hafta
Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi başhekimliği bünyesinde düzenlenecek olan “Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı” için başvurular devam ediyor.
SAĞLIK Haberi
Yoğun Bakım Hemşireliği için başvurular son 1 hafta

Hastaneden yapılan açıklamada başvurular için son tarihin 11 Ocak olduğu ve başvuruların sona ermesiyle birlikte 18 Şubat – 29 Mart tarihleri arasında eğitimin yapılacağı, eğitim sonrası başarı gösteren katılımcıların sertifika alarak yoğun bakım ünitelerinde görev alabilecekleri bildirildi. Başvuruya ait gerekli bilgi ve belgelerin Harran Üniversitesine ait web adresinden temin edilebileceği bildirilirken, katılımcıların www.harran.edu.tr adresinde duyurular bölümünden programla ilgili açıklamaların okunarak istenen belgelerin temin edilmesi gerektiği,  ayrıca ekte ilişik başvuru formunun çıktısını alarak doldurduktan sonra tüm evrakları teslim etmeleri gerektiği belirtildi. 

 

Son başvuru tarihinin 11 Ocak olduğunu hatırlatan yetkililer, bilgi almak isteyenler için iletişim numarasının da www.harran.edu.tr adresinde ilgili duyuru kısmında bulunduğu açıklandı.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı