Haber Detayı
23 Ocak 2019 - Çarşamba 09:42 Bu haber 1242 kez okundu
 
Yıldız, Urfalılara teşekkür etti
AK parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, GAP Havaalanına gelip ilçe belediye başkan adaylarını karşılayan vatandaşlara ve teşkilat üyelerine teşekkür etti.
SİYASET Haberi
Yıldız, Urfalılara teşekkür etti

AK Parti'nin Şanlıurfa ilçe belediye başkan adayları bugün kente geldi. Havaalında yoğun bir kalabalık adayları karşılarken, AK parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız yaptığı açıklamada vatandaşlara ve teşkilat üyelerine teşekkür etti. 

Sözlerine 31 Mart mahalli seçimlerinin Şanlıurfa ve Türkiye’ye hayırlar getirmesini ifade ederek başlayan Yıldız, "Bugün buraya bizlerle beraber gelip gönül belediyeciliğini halkımızın ayağına getirecek ilçe belediye başkan adaylarımızı karşılamaya gelen tüm Şanlıurfalı hemşerilerime ve her daim halkın yanında olan, gece gündüz emek sarf eden teşkilat mensuplarıma teşekkür ediyorum" dedi.

 

İlçe belediye başkan adayları, milletvekilleriyle ve teşkilat olarak sahada daha da aktif olacaklarını belirten Yıldız, "Milletimiz 31 Mart günü bir kez daha AK Parti diyecektir. Çünkü aziz milletim kendisine hizmet götüren Ak kadrolara güveniyor. Önümüzdeki süreçte de halka daha iyi nasıl hizmet ederiz bu kutlu davayı halkımızla daha iyi yerlere nasıl götürürüz şiarıyla hareket edip, sadece elimiz değil gönlümüzü ve gövdemizi de taşın altına koyacağız. Ben buradan şanlı halkıma çağrımı yineliyorum; gelin bir kez daha Büyük Türkiye ve Güçlü Şanlıurfa diyelim" dedi.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı