Haber Detayı
03 Haziran 2018 - Pazar 11:00 Bu haber 2035 kez okundu
 
Yıldız, Suruç'ta gençler ile buluştu
AK Parti MKYK Üyesi ve Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Halil Yıldız Suruç da gençler ile bir araya geldi. Yıldız Suruçlu gençler ile sohbet edip talep ve sorunlarını dinledi.
SİYASET Haberi
Yıldız, Suruç'ta gençler ile buluştu

24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri nedeniyle AK Aday İbrahim Halil Yıldız Suruç ilçesinde seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. AK Parti Suruç İlçe Başkanı Naif Bülbül ile birlikte ilçede bulunan esnaf ziyaretinin ardından gençler ile bir araya gelen AK Aday Yıldız, Suruçlu Gençlerden 24 Haziran için destek istedi.

 

AK Parti olarak gençlere her daim destek olduklarını altını çizen İbrahim Halil Yıldız, "AK Parti olarak gençlere önem veriyoruz bunun en güzel örneğini de 19 - 21 yaşındaki bireyleri aday göstermiş olmamızdır, bizler gençlere her zaman güveniyoruz. 2,5 yıllık vekillik hayatımda elimden geldiğince memleketime, gençlerimize hizmet etmeye çalıştık" dedi.

 

Yıldız, AK Parti Hükümeti ile Suruç'ta Değişimler Yaşandı.

AK Parti hükümetini başa gelmesi ile Suruç ilçesinin her alanda iyiye gittiğini belirten AK Aday Yıldız,   AK Parti Hükümeti ile Suruç'ta Değişimler yaşandı. Bunun da en önemli örneği de sulama suyu projesidir.Bu proje ile 700 Bin dönüm arazi su ile buluşmuştur. Bunun yanında alt yapı ile üst yapı çalışmaları devam ediyor. Gençlerimizin sosyal aktivitelerini gerçekleştirebileceği semt sahasını yaptık son olarak 7 Adet halı sahanın ihalesini gerçekleştirdik tüm bunların yanında kırsal mahallelerimiz içinde çalışmalarımıza başlayacağız. Kısaca çalışıyoruz  çalışmaya da devam edeceğiz. Gençlerin talep ve önerileri bizler için önemlidir gençleri daha iyi anlamak adına gençlerimizi aday gösterdik. Gençlerden bizlere destek vermesini istiyoruz. Özellikle büyüklerinize AK Parti için destek isteyin çünkü onlar AK Parti öncesi Suruç'un nasıl olduğunu çok bilirler, bizler bundan sonraki süreçte de her daim Suruç'a hizmet etmeye devam edeceğiz. Suruç'a çok güzel projeler kazandırıyoruz, Suruç olarak önümüz aydınlıktır" şeklinde konuştu.

 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı