Haber Detayı
08 Ağustos 2018 - Çarşamba 09:42
 
Yıldız’dan Dolar bozdurun çağrısı
AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız bir televizyon programında vatandaşlara yastık altı dolarları bozdurun çağrısı yaptı.
GÜNDEM Haberi
Yıldız’dan Dolar bozdurun çağrısı

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız katıldığı televizyon programında gündeme ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu. Hem Şanlıurfalılara hem de bütün yurttaşlara seslenen AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız vatandaşlara yastık altı dolarları bozdurun çağrısı yaptı.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız programda yaptığı konuşmada; “Ben buradan tüm Şanlıurfalı hemşerilerimize ve Türkiye’mize seslenmek istiyorum. Yastık altındaki dolarlarımızı bozduralım. Ekonomi ile ilgili spekülasyonlara kulak asmayalım. Hükümetimizin güçlü ekonomik politikalara sahip olduğunu unutmayalım. İktidara geldiğimiz günden bu yana Türkiye’nin üzerinde oyunlar oynandığının farkındayız. Her zaman olduğu gibi spekülatif olaylara ülke olarak taviz vermedik vermeyeceğiz. Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi biz hep birlikte tek yürek olduğumuz sürece birilerinin de oyunları bozulacaktır. Ben buradan bir kez daha bütün yurttaşlarımıza seslenmek istiyorum. Yastık altındaki dolarlarımızı Türk Lirasına çevirelim. Ben inanıyorum ki halkımız hükümetimizin yanında olduğu sürece bu milletin sırtını kimse yere getiremeyecektir.” İfadelerini kullandı.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı