Haber Detayı
18 Aralık 2020 - Cuma 16:02
 
Yıldırım Ailesinden Sevindirici Haber!!!TV63’e Teşekkür…
Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde yaşanan sel felaketi sonucunda evi yıkılan ve olumsuz hava şartlarında ailesi ile birlikte sokakta kalan vatandaşa Belediye Başkanı Feyyaz Soylu yetişti.
YAŞAM Haberi
Yıldırım Ailesinden Sevindirici Haber!!!TV63’e Teşekkür…

 

Geçtiğimiz haftalarda yaşanan sel felaketi sonucunda evi yıkılan ve olumsuz hava şartlarında ailesi ile birlikte sokakta kalan Yıldırım ailesinin sıkıntılarını ve yaşam mücadelesini TV 63 ve Ceylanpınar Haber gündeme getirmesi üzerine Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu harekete geçerek mağdur ailenin yüzünü güldürdü. Başkan Soylu, ailenin içinde yaşamış oldukları sıkıntıları yerinde dinlemek için Süleyman Yıldırım’ı ziyarette ederek mağduriyetin giderilmesi noktasında belediye olarak kendi paylarına düşen ne varsa gerekenin yapılması hususunda girişimlerde bulunacaklarını ve kendilerini bu durumdan kurtaracaklarını dile getirmişti.

 

 

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, Yıldırım ailesine verdiği sözü tutarak mağdur ailenin yıkılan evini yeniden inşa çalışmalarına başlamak için görevlendirilen Belediye ekipleri beton dökerek yeni yapılacak evin ilk temelini attılar.

 

 

Mevsim normallerin altında seyreden olumsuz soğuk hava şartlarında yaşamlarına sıcak yuvada devam etmenin sevincini yaşayacak olan Yıldırım ailesinin mutlulukları gözlerinden okunurken kameralar karşısında TV63 imtiyaz sahibi Mustafa Çiçek, TV63 Genel Yayın Müdürü Aysel Kırışan, Ceylanpınar Temsilcileri ve Ceylanpınar Haber sorumlularından Hacer Gündaş ve İsmail Taba’ya teşekkürlerini ileten baba Süleyman Yıldırım, duygularını şu sözlerle paylaştı:

 

‘’Yaklaşık 40 gündür çadır içerisinde yaşamımı sürdürüyorum. TV63 imtiyaz sahibi Mustafa Çiçek, TV63 Genel Yayın Müdürü Aysel Kırışan, Ceylanpınar Temsilcileri ve Ceylanpınar Haber sorumlularından Hacer Gündaş ve İsmail Taba elimizden tuttular, sıkıntılarımızı gündeme taşıyarak haberimizi yaptılar. Sesimizi Belediye başkanına duyurmaları üzerine Belediye Başkanımız benim elimden tuttu. Kameralar aracılığıyla Belediye Başkanımız Feyyaz Soylu’ya çok teşekkür ederim. Allah razı olsun hepinizden. Sıcacık bir yuvaya kavuşmamıza vesile olan Mustafa ve İsmail abilerim ile Aysel ve Hacer Ablalarımdan Allah razı olsun. Belediye Başkanım çocuklarımın yüzünü güldürdü. Allah’ta sizin de ömür boyu yüzünüzü güldürsün. Allah hepinizden razı olsun size çok çok teşekkür ediyorum’’

 

ÖZEL HABER: AYSEL KIRIŞAN

 

GÖRÜNTÜ: HACER GÜNDAŞ

 

 

 

 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı