Haber Detayı
25 Temmuz 2017 - Salı 09:50
 
Yerli Bakan Urfa'ya geldi
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Bakan sıfatı ile bugün ilk kez Şanlıurfa’ya gelip hemşehrileri ile buluştu.
SİYASET Haberi
Yerli Bakan Urfa'ya geldi

Kabinde gidilen revizyon ile Faruk Çelik’in yerine Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı olarak atanan Şanlıurfa AK Parti Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba, memleketi Şanlıurfa’ya gelerek tebrikleri kabul etti. Bakan sıfatı ile ilk kez Şanlıurfa’ya gelen Fakıbaba, hemşerileri ile hasret giderdi. Çok sayıda kişinin katıldığı programda çiçeği burnunda bakana ilgi büyük oldu. Tebrik programına kent protokolünden de katılım yoğun oldu.

Büyük coşku ile karşılandı

Vatandaşların ve kent protokolünün yoğun ilgi gösterdiği tebrik programına Bilim Sanayi ve Tekonoloji Bakanı Faruk Özlü, Şanlıurfa Milletvekilleri Kasım Gülpınar, Mahmut Kaçar, Halil Özcan, Mehmet Ali Cevheri, İbrahim Halil Yıldız, Mehmet Akyürek, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, İlçe Belediye Başkanları, Ak Parti İlçe Başkanları Şanlıurfa Sivil Toplum Kuruluş Başkanları ve yüzlerce vatandaş katıldı. Fakıbaba zılgıt ve alkışlarla karşılandı.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı