Haber Detayı
28 Aralık 2018 - Cuma 00:09
 
Yeni Rektör Çelik'ten mesaj var
Harran Üniversitesi yeni Rektörü yaptığı açıklamada Harran Üniversitesini eğitim ve araştırmada öncü bir kurum yapacaklarının altını çizdi.
EĞİTİM Haberi
Yeni Rektör Çelik'ten mesaj var

Harran Üniversitesi yeni Rektörü yaptığı açıklamada Harran Üniversitesini eğitim ve araştırma öncü bir yapacaklarını belirterek şu açıklamayı yaptı: 

#Değerli mesai arkadaşlarım ve kıymetli öğrenciler,

27 Aralık 2018 Tarihli ve 30638 Sayılı Resmi Gazetede yer alan 2018/264 numaralı karar ile T.C. Harran Üniversitesi Rektörlüğü görevine atanmış olmanın heyecanı ve gururunu yaşıyorum.

Ülkemizin “Milli ve Yerli” ülküsü ile yüksek hedefler belirlediği dönemde, şahsıma böylesine önemli bir görevi layık gören Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN'a şükranlarımı sunuyorum.

Anadolu ile Mezopotamya kültürünün mecz olduğu, engin bir kültür birikimine sahip Şanlıurfa’mızda, kadim bir bilim merkezinden ismini alan olan Harran Üniversitesi’nde akademik, idari personel ve öğrencilerimizin desteği ile Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, ülkemizin 2023 vizyonu çerçevesinde hedeflerimize ulaşacağımıza eminim.

 

Harran Üniversitemizin kentsel ve bölgesel anlamda sosyal ve kültürel değişimine öncülük etmek, kalkınmasını desteklemek, eğitim ve araştırmada öncü ve örnek bir eğitim kurumu noktasına getirmek için bugünden itibaren vakit kaybetmeden çalışmalarımıza başlayacağımızın bilinmesini isterim.

Millet, devlet, bayrak sevgisi ekseninde, Harran Üniversitesi kurumu özelinde ve ilgili her platformda FETÖ terör örgütü ile olan mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğimizi ifade ediyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

Prof. Dr. Mehmet Sabri ÇELİK

T.C. Harran Üniversitesi Rektörü"

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı