Haber Detayı
01 Kasım 2018 - Perşembe 19:09
 
Yazar, Demokrat Parti’yi ziyaret etti
Şanlıurfa’da siyaseti uzlaştırıcı yönüyle ön plana çıkan ve siyasi partilerle temas kuran Mahmut Yazar, siyasi parti il başkanlıklarını ziyaret etmeye devam ediyor. Yazar, ziyaretini Demokrat Parti il başkanlığıyla sürdürdü.
SİYASET Haberi
Yazar, Demokrat Parti’yi ziyaret etti

Yerel seçimler öncesi siyasi temasları tüm hızıyla sürdüren Yazar, Demokrat Parti il başkanlığını ziyaret ederek, il başkanı Mustafa Polat’la görüştü. Şanlıurfa siyasetini Polat’la değerlendiren Yazar, Şanlıurfa belediyelerini eleştirerek, mevcut belediye başkanlarının Şanlıurfa’ya bir şey kazandırmadığını öne sürdü.


Şanlıurfa’ya dair projelerin olduğunu ve bu projelerin hayata geçirilmesi için iyi bir belediye başkanının göreve gelmesi gerektiğine vurgu yapan Yazar, “bugün baktığımız zaman Şanlıurfa’da doğru düzgün bir hizmet yapılmadı, halkımız kutuplaştırıldı. Köprü yapmakla hizmet olmaz. Bu memlekete, refahı, huzuru barış ve kardeşliği getirmemiz lazım. Bu anlamda tüm demokratik güçlerin elini taşın altına koyması gerekiyor. Şanlıurfa’da gençlerimiz işsiz, ekonomik sorun yaşayan vatandaşlarımız intihara kalkışıyor. Bu olaylara son vermemiz lazım. Belediyelere gelen parayla her ay fabrikalar açılabilir ama maalesef belediye başkanları bunu yapmak yerine işsizliği körüklüyor. Şanlıurfa’yı bu durumdan kurtarmak farz oldu diye düşünüyorum. Bu seçimde Şanlıurfa için en hayırlı sonucun çıkması için mücadele etmeliyiz. Halkımızın da bu konuda desteği var, inşallah Urfa hak ettiği yere gelecek” dedi.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı