Haber Detayı
26 Nisan 2017 - Çarşamba 10:16 Bu haber 1458 kez okundu
 
Viranşehir otogar sahası asfaltlandı
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Ekipleri, Viranşehir şehirlerarası otogar sahasının çökme yapan tabanını sıcak asfaltla güçlendirdi.
YEREL Haberi
Viranşehir otogar sahası asfaltlandı

Büyükşehir Belediyesi tarafından geçtiğimiz aylarda hizmete açılan şehirlerarası ilçe otogarının kilitli parke olan tabanında yaşanan çökmelerin önüne geçmek amacıyla çalışma başlatan ekipler, sökümünü yaptıkları kilitli parkenin ardından sahası asfaltlayarak tekrar hizmete sundu.

 

MARDİNYOLU-EYÜPNEBİ TÜRBESİ BAĞLANTI YOLU GÜÇLENDİRİLİYOR

“Sabır Beldesi” olarak bilinen Hz. Eyüp Peygamberin makamının bulunduğu Eyüpnebi Beldesinin Mardin Karayolu ile bağlantı yolunda güçlendirme yapan Büyükşehir Belediyesi ekipleri yolu stabilize malzeme ile güçlendirdi ve asfalta hazırladı.

Türbeyi ziyarete gelen yerli ve yabancı turistlerin özellikle araç sürücülerinin güvenli seyahat etmelerine imkân sağlayan yol çalışması sayesinde yolda yer alan bozuk satıhlar giderilecek.

 

VİRANŞEHİR EMİROĞLU MAHALLESİ SEMT SAHASINDA SONA YAKLAŞILDI

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından 13 ilçede yaptırılan halı saha ve spor kompleksleri, gençlere spor yapma imkânı sunuyor.

Viranşehir’de Emiroğlu Mahallesi’nde yapımında sona gelinen halı saha ve spor kompleksi aydınlatma ve altyapı eksikliklerinin ardından gençlerin hizmetine sunulacak. 

Kaynak: Editör:
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı