Haber Detayı
29 Mayıs 2018 - Salı 12:57 Bu haber 1313 kez okundu
 
Vekil Kaçar’dan örnek davranış
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mahmut KAÇAR, 24 Haziran seçimlerinde aday olmamasına rağmen Şanlıurfa’da seçim çalışmalarını bir aday gibi sürdürüyor.
SİYASET Haberi
Vekil Kaçar’dan örnek davranış

Aday tanıtım toplantısına katılıp birlik ve beraberlik mesajı veren Kaçar, ardından Haliliye ilçesi kırsal mahallelerindeki Muhtar ve kanaat önderleri ile sahur programı yaptı.

Milletvekili Mahmut Kaçar’ın ev sahipliğinde yapılan sahur programında konuşan Kaçar, “7 yıl boyunca bizi destekleyen,Mecliste temsil yetkisi veren tüm Şanlıurfalılara çok teşekkür ediyorum. İnşallah 24 Haziran seçimlerinde Şanlıurfa güçlü Türkiye için liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'a ,Ak Partimize ve davamıza sahip çıkarak ve gereken desteği verecektir. Gün davaya sahip çıkma, tüm Mazlum milletlerin ve İslam aleminin umudu olan harekete sahip çıkma günüdür” dedi.

Toplantıya Haliliye kırsal mahallelerinden bir çok kanaat önderi, aile büyükleri, muhtarların yanı sıra Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol ve Haliliye AK Parti ilçe başkanı Mehmet Canpolat’da katıldı. 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı