Haber Detayı
12 Haziran 2018 - Salı 14:53
 
Vekil Gülpınar sanayicilerle
Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, seçim çalışmalarını il genelinde ve özellikle Siverek ilçesinde aralıksız sürdürüyor.
SİYASET Haberi
Vekil Gülpınar sanayicilerle

24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında akşam sanayicilerle buluşup, iftar yapan AK Vekil Gülpınar, sanayicilerin taleplerini dinledi ve seçimlerde Cumhurbaşkanımıza ve AK Partiye destek istedi.

Rubenıs İplik Fabrika Sahibi Sanayici İş adamı Osman İpek'in ev sahipliğinde gerçekleşen iftar yemeği buluşmasına birçok sektörden sanayici katıldı. Şanlıurfa Organize Sanayi Bölge Müdürü Yunus Emre Aksu'da, Milletvekili Gülpınar'a bölge hakkında brifing vererek bilgilendirdi.

Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesinde birçok sanayici iş adamıyla bir araya gelen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, sanayicilerin devletten ve hükümetten yana beklentilerini dinledi.

24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Şanlıurfa Milletvekili M.Kasım Gülpınar, sanayicilerden gelen sorun ve talepleri dinledi.

AK Vekil Gülpınar, iftar öncesi ve sonrası gerçekleşen buluşmasında, 24 Haziran seçimleri ve ülkenin daha da kalkınması için sanayicilerden destek istedi.

 

Gülpınar’dan ŞUTB

Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı AK Parti Şanlıurfa Milletvekili M.Kasım Gülpınar, seçim çalışmaları kapsamında görevlerine yeni seçilen Şanlıurfa Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya ve Meclis Başkanı İsa Kızıldemire'i de ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

AK Vekil Gülpınar'a, AK Parti Siverek İlçe Başkanı İlhan Çelik eşlik etti.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı