Haber Detayı
15 Mayıs 2018 - Salı 15:17 Bu haber 1263 kez okundu
 
Vali Erin Seçim Güvenli ve özgür olacak
Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, “Demokratik, şeffaf ve özgür bir şekilde seçimlerin yapılıp tamamlanmasına yönelik her türlü tedbiri alacağız” dedi.
GÜNDEM Haberi
Vali Erin Seçim Güvenli ve özgür olacak

Haber: Hasan Ray

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin düzenlediği değerlendirme toplantısında Demokratik, şeffaf ve özgür bir şekilde seçimlerin yapılıp tamamlanmasına yönelik her türlü tedbiri alacaklarını vurguladı. Düzenlenen değerlendirme toplantısında Vali yardımcısı Ufuk Akıl, Şanlıurfa Jandarma Alay Komutanı Kıdemli Albay Sayın Nuri Öztürk, İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu ve İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan da değerlendirme toplantısına katıldı.

24 Haziran erken seçimlerinin güvenliğine yönelik konuşan Vali Erin, "İlgili kurumlar güvenli bir ortam temin etme ve vatandaşların rahat bir şekilde bu seçim dönemini atlatmaları için gerekli tedbirleri alırken, bizler de saha da olacağız. Siyasi parti temsilcilerimizin tamamıyla bir araya geleceğiz. Demokratik, şeffaf ve özgür bir şekilde seçimlerin yapılıp tamamlanmasına yönelik her türlü tedbiri alacağız" dedi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı