Haber Detayı
11 Mart 2019 - Pazartesi 13:03
 
‘Urfalılar 31 Mart’ta sandıkları patlatacaktır’
Haliliye İlçesi Akpınar Mahallesinde Binicil Aşiretinin önde gelen isimlerinden İsa Ay tarafından düzenlenen miting de konuşan AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, “Urfalı Cuma günü kararını verdi ve AK Parti diyor. 31 Mart’ta sandıkları patlatacağım diyor” dedi.
SİYASET Haberi
‘Urfalılar 31 Mart’ta sandıkları patlatacaktır’

Akpınar Mahallesinde Binicil Aşiretinin önde gelen isimlerinden İsa Ay tarafından düzenlenen mahalle toplantısı mitinge dönüştü. Sokakları dolduran binlerce AK Partili AK Başkan adayları ve milletvekillerine sevgi gösterisinde bulundu.

 

Beyazgül’e Sevgi Seli

7’den 70’e her yaştan vatandaşın büyük ilgi gösterdiği miting öncesi meydanı dolduran çocuklarla,  yaşlılarla, bayanlarla kucaklaşan AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeynel Abidin Beyazgül’e sevgi seli yaşandı.

 

Beyazgül: Yalancının mumu yatsıya değil cuma namazına kadar yanarmış

8 Mart Cuma Günü Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilen mitinge yüzbinlerce Urfalının katıldığını ve bu tablo karşısında hayran kaldığını ifade eden Av. Beyazgül, halen mitinge katılımın az olduğunu iddia ederek sosyal medya üzerinden siyaset yapanlara sert sözlerle yanıt verdi.

Av. Beyazgül “Cuma günü Urfalılar Abide Toplama yanındaki meydanlara sığmadı. Ucu bucağı görünmeyen insanların oluşturduğu bu tablo hepimizi mutlu etti ve gösterdi ki Urfalı artık kararını verdi ve AK Parti diyor. 31 Martta sandıkları patlatacağım diyor. Yalancının mumu Cuma günü bitimine kadar yandı. Bugün Akpınar Mahallesinde böylesine coşkulu bir mitingi tertipleyen Binicil aşireti önderlerinden İsa Ay’a ve yakınlarına teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat,  Şanlıurfa Milletvekili Zemzem GülenderAçanal ve Ahmet Akay, Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat, AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız ve Haliliye İlçe Başkanı Vekili Süleyman Aksu’nun da katılarak birer konuşma yaptığı mitingi sonrası söz alan İsa Ay kendilerini yalnız bırakmayarak toplantıya katılan herkese teşekkür ettiğini söyledi. 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı