Haber Detayı
08 Kasım 2021 - Pazartesi 14:03
 
Urfalı Danışman Polat,TMMBMED Açılış Törenine Katıldı (GÜNCELLENDİ)
Doğru Yol Partisi (DYP) Genel Başkan Danışmanı İbrahim Halil Polat, Doğru Yol Partisi (DYP) Şanlıurfa İl Başkanı Halil Güneş, DYP İl yönetim kurulu üyeleri, DYP İl Kadın Kolları, İl ve İlçe Teşkilat başkanları Şanlıurfa Toplumsal Madde ve Madde Bağımlılığı İle Mücadele Eğitim Derneği Haliliye İlçe Teşkilat Başkanı Hasan Gerger’in davetiyle Toplumsal Madde ve Madde Bağımlılığı İle Mücadele Eğitim Derneği Haliliye İlçe Dernek binasının açılış törenine katılım sağladılar.
YEREL Haberi
Urfalı Danışman Polat,TMMBMED Açılış Törenine Katıldı (GÜNCELLENDİ)

Doğru Yol Partisi (DYP) Genel Başkan Danışmanı İbrahim Halil Polat, Doğru Yol Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Halil Güneş, DYP İl yönetim kurulu üyeleri, DYP İl Kadın Kolları, İl ve İlçe Teşkilat başkanları, kısa adı TMMBMED olan Şanlıurfa Toplumsal Madde ve Madde Bağımlılığı İle Mücadele Eğitim Derneği Haliliye İlçe Teşkilat Başkanı Hasan Gerger’in davetiyle Toplumsal Madde ve Madde Bağımlılığı İle Mücadele Eğitim Derneği Haliliye İlçe Dernek binasının açılış törenine katılım sağladılar

 

 

Toplumsal Madde ve Madde Bağımlılığı İle Mücadele Eğitim Derneği Şanlıurfa İl Başkanı Nusret Öksüz öncülüğünde Haliliye İlçe Dernek Binasını görkemli bir törenle hizmete açıldı.

 

 

Haliliye İlçesine bağlı Ahmet Yesevi mahallesinde gerçekleştirilen Toplumsal Madde ve Madde Bağımlılığı İle Mücadele Eğitim Derneği Haliliye İlçe Binasının açılış törenine katlım sağlayan Doğru Yol Partisi (DYP) Genel Başkan Danışmanı İbrahim Halil Polat, açılış sonrası şu açıklamalarda bulundu:

 

 

‘’Öncelikle şunu belirtmeliyim ki bağımlılık, büyüyen bir sorun. Bu konuda herkese önemli görevler düşüyor. Samimi ve kararlı bir şekilde üzerine gidilmesi gereken bir konu olduğundan, problemi yok saymanın büyük bedeller ödeteceğini hepimiz biliyoruz. Madde bağımlılığı konusunda uzun süredir elini taşın altına koyarak sahada çalışmalar yürüten İl Başkanımız Nusret Öksüz Bey’e teşekkür ediyorum.

 

Madde Bağımlılığı gibi, hepimizin geleceğini ilgilendiren hayati bir mesele karşısında ilgili Bakanlıkların, TBMM de grubu bulunan bütün Siyasi Partilerin, STK’ların ve Bağımlı Yakınlarının katılımıyla bütünü kapsayan, elbirliğiyle ve ortak akılla oluşturulacak Toplumsal Politikaların inşa edilmesi mutlak gerekliliktir. Tek bir canımız, evladımız madde bağımlığı denen illete bulaşmasın. Analar ağlamasın. Canlar yanmasın. Tabi ailelere de düşen görevler var. Çocuklar da şefkat esaslı ve sağlıklı bir aile içinde büyüsünler.’’ İfadelerine yer verdi.

 

ÖZEL HABER: AYSEL KIRIŞAN

 

 

 

 

 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı