Haber Detayı
10 Eylül 2020 - Perşembe 17:21 Bu haber 884 kez okundu
 
Urfa Son Haber Başkan Yardımcısı Altun’un Konuğu Oldu
Urfa Son Haber Ceylanpınar temsilcisi İsmail Taba, yeniden göreve getirilen Ceylanpınar Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Altun’nun konuğu oldu.
YEREL Haberi
Urfa Son Haber  Başkan Yardımcısı Altun’un Konuğu Oldu

Bir önceki dönem Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atillanın yardımcısı Mehmet Altun, 31 Mart yerel seçimlerinde belediye başkanı Abdullah Aksak’ın göreve getirilmesiyle belediye personellerinin de bir türlü anlam veremediği çok sayıda personel kıyımına ve görev değişikliğine gitti. Aksak’ın hiçbir gerekçe tutanak olmaksızın siz ‘’Menderesçisiniz’’ söylemleriyle birçok işçinin çıkışı verilirken bazı personellerin ise görev yerini değiştirmişti. Araların da önce ki dönem Belediye Başkan Yardımcısı olan Mehmet Altun’unda bulunduğu işçiler hukuki süreç başlatarak haklarını savundular. Geçtiğimiz günlerde mahkemeyi kazanan Mehmet Altun tekrar görevinin başına getirildi.

 

 

Urfa Son Haber Ceylanpınar temsilcisi İsmail Taba Ceylanpınar Belediye Başkan yardımcılığına yeniden gelen Mehmet Altun’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan yardımcısı Altun’un misafirperverliğinden memnun kalan Urfa Son Haber Ceylanpınar temsilcisi İsmail Taba şu sözleri kullandı:

 

 

 ‘’Bugün değerli başkan yardımcımız Mehmet Altun bey’i makamında ziyaret ettim. Beni çok güzel ağırladı. Kendisiyle Ceylanpınar’ın yerel hizmetleri ile ilgili bilgi alışverşinde bulunduk. Göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı kendisine en kalbi duygularımla teşekkürü bir borç bilip, görevinde üstün başarılar dilerim. Ceylanpınar için hayırlı olsun. İfadelerini kullandı.’’

 

 

 

 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı