Haber Detayı
30 Aralık 2020 - Çarşamba 16:46 Bu haber 768 kez okundu
 
Urfa’da O Personeller Hakkında Soruşturma Başlatıldı
Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü yaptığı yazılı açıklamada önceki gün meydana gelen siren açan ve talimatlara uymayan personeller hakkında gerekli işlemler yapılarak, soruşturma başlatıldığını açıkladı.
YEREL Haberi
Urfa’da O Personeller Hakkında Soruşturma Başlatıldı

Sağlık Bakanlığı tarafından tahsis edilen 38 adet ambulans Ankara istikametinden Şanlıurfa’ya konvoy halinde giriş yaptığı esnada siren sesleriyle halk arasında merak ve tedirginlik uyandırdı.

 

Bahse konu ile ilgili olarak siren açan ve talimatlara uymayan personeller hakkında gerekli işlemler yapılarak, soruşturma başlatıldığını açıklayan Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü Basın ve Halkla İlişkiler Birimi şunları kaydetti;

 

''Sağlık Bakanlığı tarafından Şanlıurfa ilimize tahsis edilen 38 adet tam donanımlı ambulans, 29.12.2020 akşam 21.30 saatlerinde Ankara istikametinden gelerek Karaköprü ilçemizden giriş yaparak, şehir içi turu atılmadan Esentepe kampüs alanında ki park yerine intikal etmiştir. İntikal sırasında bazı sürücülerimiz uyarılmalarına rağmen siren açmalarından dolayı vatandaşlarımız arasında merak ve tedirginlik uyandırması söz konusu olmuştur.

 

Konu ile ilgili olarak siren açan ve talimatlara uymayan personeller hakkında gerekli işlemler yapılarak, soruşturma başlatılmıştır.''

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

                                                                  

                                                             

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı