Haber Detayı
16 Ekim 2021 - Cumartesi 12:02
 
Urfa’da Bir Depoya Şok Baskın: 2 Tutuklama
Şanlıurfa Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Uyuşturucu Madde Kullanımı ve Satışıyla mücadele çerçevesinde yüklü uyuşturucu madde bulunduğu değerlendirilen bir depoya düzenlediği operasyonda 2 şahıs tutuklandı.
ASAYİŞ Haberi
Urfa’da Bir Depoya Şok Baskın: 2 Tutuklama

 

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Uyuşturucu Madde Kullanımı ve Satışıyla mücadele kapsamında çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 

 

Şanlıurfa Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Uyuşturucu Madde Kullanımı ve Satışıyla mücadele çerçevesinde yüklü uyuşturucu madde bulunduğu değerlendirilen bir depoya operasyon gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen operasyonda,

 

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerimizce Uyuşturucu Madde Kullanımı ve Satışıyla mücadele kapsamında 15/10/2021 günü yüklü uyuşturucu madde bulunduğu değerlendirilen bir depoya yapılan operasyon da; 100 kilogramağırlığında toplam da 590000 adet Captagon hap, 1 adet terazi, 35830 TL para ve 4025 dolar ele geçirildi. Konuyla ilgisi olan gözaltına alınan şüpheli şahıslar işlemlerinin ardından sevk edildikleri adli mercilerce “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapma” suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı