Haber Detayı
28 Mart 2020 - Cumartesi 21:28 Bu haber 1594 kez okundu
 
Ülkü Ocakları Hizmetlerinde Sınır Tanımıyor
Şanlıurfa Ülkü Ocakları Başkanlığı #EVDEKAL kampanyası kapsamında evde kalan 65 yaş ve üzeri insanlarımızın Pazar ihtiyaçlarını karşıladılar.
- Haberi
Ülkü Ocakları Hizmetlerinde Sınır Tanımıyor

Ülkü Ocakları İl Başkanı Bakır Bostancı yaptığı açıklama da şunları söyledi.

Bildiğiniz üzere Çin’in Wuhan kentinden çıkıp tüm dünyayı tehdit eden Korona Virüs illeti yüzünden ülkemizde ve Şanlıurfa’mızda da hastalıklara karşı bağışıklık sistemleri zayıf olan ve virüsün yayılmasını önlemek amacıyla Sayın Bilge Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli beyefendinin dediği üzere dayan milletim, geceyi gördük, güneşi de göreceğiz direktifi üzerine ve Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Sinan Ateş beyefendi talimatıyla tüm teşkilatlarımız 65 yaş ve üzeri insanlarımızın Korona virüsünün yayılmasını önlemek amacıyla dışarı çıkmamaları konusunda uyarılarda bulundular. Bizde Ülkü Ocakları Şanlıurfa İl Başkanlığı olarak bugün başta Ülkücü Şehit ailelerimiz olmak üzere 65 yaş üstü vatandaşlarımızın pazar ihtiyaçlarını yerine getirip evlerine ulaştırdık. Akabinde Şanlıurfa’mızın muhtelif mahallelerinde 1000 ekmek dağıtımız oldu. Bunların yanı sıra çocuklarımıza yönelik diş fırçası ve diş macunu, sağlık malzemeleri, temizlik malzemeleri dağıtımlarımız oldu. Bu illet cennet vatanımızı ve kadirşinas Türk milletini tehdit etmekten vazgeçene kadar bu hizmetlerimiz devam edecektir. Ülkücüler sizin evladınızdır. Emeği geçen Ülküdaşlarımdan Allah razı olsun. Evde kal Türkiye Ülkü Ocakları yanınızda.

 

"Ülkücülük Türk milletinin derdini kendine dert etmektir. Türk milletinin endişesini yüreğinde hisetmeyip, Türk milletiyle kederde, tasada, neşede bir olmayandan böyle bir irade sadır olmaz." Diyerek sözlerini tamamladı.

 

Aysel Kırışan'ın Özel Haberi

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı