Haber Detayı
31 Ağustos 2020 - Pazartesi 13:03 Bu haber 1273 kez okundu
 
Ülkem ’de Değişim Rüzgarı!!!!!
Ülkem Partisinde görev değişikliği ve yeni atamalar gerçekleşti
SİYASET Haberi
Ülkem ’de Değişim Rüzgarı!!!!!

Ülkem Partisi Genel Başkanı Neşet Doğan, Ülkem Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Şanlıurfa İl Başkanı Halit Toprak, Ülkem Partisi Şanlıurfa Teşkilat Başkanı Esvet Karakurt, Gaziantep İl Başkanı Mehmet Şimşek ve yönetimi, Gaziantep İlçe Başkanlarının katılımlarıyla Gaziantep'te toplantı düzenlendi.

 

 

Gerçekleşen toplantıda Açılış konuşması yapan Ülkem Partisi Genel Başkanı Neşet Doğan; ‘’Ülkem Partisinin sağlam güvenilir adımlarla yol almak için yönetim de görev değişikliğine ve yeni atamalara gidildiğine vurgu yaparak 30 Ağustos Zafer bayramı dolayısıyla şu ifadelere yer verdi;

 

 

''Tarih boyunca şerefiyle yaşayan milletimiz, 30 Ağustos Başkomutanlık Meydan muharebesiyle vatanın her karış toprağının kanlarıyla sulanmadıkça terk edilmeyeceğini, hiçbir şekilde bağımsızlık ve hürriyetinden ödün verilmeyeceğini tüm dünyaya kabul ettirmiştir. Bugün bizler, aziz şehitlerimizin ve gazilerimizin bizlere emaneti olan bu topraklarda huzur, güven ve istikrarın devamı için durmadan çalışacak,  bağımsızlığımıza ve bölünmez bütünlüğümüze kast eden odaklara karşı yılmadan mücadele edeceklerini belirten Genel Başkan Doğan, bu vesileyle zaferimizin 98’inci yıl dönümünde; başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere vatanımız uğruna canını feda etmiş tüm şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yâd ediyor, kahraman ordumuzun ve aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.’’ Diyerek kutladı.

 

Genel Başkan Neşet Doğan’ın mesajının ardından sağlam dirayetli Vatanına Milletine Bayrağına sadık kişilere emanet edildiğinin altını çizen Ülkem Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Şanlıurfa İl Başkanı Halit Toprak,  30 Ağustos Zafer Bayramını dolayısıyla, şu duygulara yerdi:

 

 

 

“Tarih boyunca nice destansı zaferlere imza atan aziz milletimizin, birlik ve beraberlik içerisinde verdiği şanlı mücadeleyi 30 Ağustos 1922’de zaferle taçlandırmasının yıl dönümündeyiz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kazanılan bu şanlı zafer, milletimizin istiklal aşkı, vatan ve bayrak sevdasıyla yürüdüğü bağımsızlık mücadelesine yön vermiştir. Bu zafer, kazanılmış şanlı bir askeri zafer olmasının yanı sıra milletimizin yokluk içerisinde verdiği varlık mücadelesinin simgesidir. Milletimiz dün olduğu gibi bugün ve yarın da aynı güçlü ve kararlı duruşla geleceğimize yönelik her türlü tehdidi bertaraf etmeye devam edecektir. Milletçe istiklalimiz, istikbalimiz ve canımızdan aziz bildiğimiz vatanımız uğruna her türlü fedakârlığı yapmaya daima hazırız.

Bu vesileyle başta Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşları olmak üzere aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve şükranla anıyorum. Milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun. İfadelerini kullandı.

 

Açılış konuşmalarının ardından gerçekleşen görev değişikliği ve yeni atamalar belirlendikten sonra Genel Başkan Doğan, ayağının tozuyla Ülkem Partisi ailesi ile beraber Gaziantep İl Başkanı Mehmet Şimşek'in oğlunun evlilik merasimine de katıldılar. 

 

Ülkem Partisi Genel Başkanı Neşet Doğan’ın kararıyla yapılan görev değişikliği ve atama listesi şu şekildedir.

 

Akdeniz Bölge Başkanı: Murat ERSOY

Mersin İl Başkanı: Mehmet AYYILDIZ

Mersin / Tarsus İlçe Başkanı: Fadıl BUĞDAYCI

Osmaniye İl Başkanı: Abdülaziz TEKEŞ

Osmaniye Merkez İlçe Başkanı: Hüseyin KANAT

Aydın İl Başkanı: Hülya ACABOĞA

Kayseri İl Başkanı: Adnan BİRGÜL görevine getirildi.

 

 

 

 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı