Haber Detayı
29 Kasım 2021 - Pazartesi 13:02
 
Türk Telekom Vatandaşı Mağdur Etmeye Devam Ediyor
Türk Telekom Şanlıurfa İl Müdürlüğü 3 gündür Akabe TOKİ Mahallesindeki arızayı gidermekten aciz hale geldi.
GÜNDEM Haberi
Türk Telekom Vatandaşı Mağdur Etmeye Devam Ediyor

Yaklaşık 3 günden beridir Akabe TOKİ mahallesindeki vatandaşlar ve özellikle öğrenciler Türk Telekom İl Müdürlüğü’nün azizliğine uğrayarak internet hizmetlerinden mahrum bırakıldıklarını iddia ettiler.

Haber merkezimize gelen bilgiler doğrultusunda yaklaşık 3 gündür Akabe TOKİ mahallesinde internet hizmetinin olmayışından dolayı vatandaşlar sitemlerini şu şekilde dile getirdiler.

Akabe TOKİ mahallesinde yüzlerce yerleşim yerinin olmasına rağmen mahallemizde 3 günden beridir internet hizmeti verilemiyor. Bizler Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayıp sorunu dile getirdiğimiz zaman müşteri hizmetleri tarafından bize verilen klişe cevaplarla baştan savıldığımızı anladık.

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini aradığımızda sürekli genel bir arıza veya güncelleme, alt yapı çalışması olduğunu söylüyorlar. Bu alt yapı çalışması yâda genel arızayı neden biz göremiyoruz. Müşteri temsilcisi birime oturtmuşlar konudan habersiz birkaç kişiyi ezberletmişler birkaç satır yazı her aradığımızda aynı şeyleri söyleyip bizleri oyalamaktalar. Mahallemizde pandemi kapsamında evde çalışan arkadaşlarımız var, öğrencilerimiz var kısacası tüm mahalle olarak Türk Telekom’dan muzdarip haldeyiz. Yetkililerden bu konuda yardımcı ederek sorunumuzun bir an evvel giderilmesini istiyoruz” diyerek Türk Telekom İl müdürlüğüne olan tepkilerini dile getirdiler.

ÖZEL HABER

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı