Haber Detayı
24 Şubat 2020 - Pazartesi 15:00 Bu haber 1582 kez okundu
 
Turan Uygarlığı Yalova’da Sahaya İnmeye Hazırlanıyor
Turan Uygarlığı Marmara Bölge Başkanlığı tarafından organize edilerek Yalova’da gerçekleştirilen toplantı da hedeflerini ve amaçlarını anlatmak üzere sahaya inme kararlı aldıkları belirtildi.
GÜNDEM Haberi
Turan Uygarlığı Yalova’da Sahaya İnmeye Hazırlanıyor

Turan Uygarlığı Genel Başkan Yardımcısı ve Marmara Bölge Başkanı Nafiz İnan yaptığı açıklama da şu ifadelere yer verdi.

Turan Uygarlığı Genel Başkan Yardımcısı ve Marmara Bölge Başkanı İnan;” Dünyaya Nizam Devletlere Adalet Milletlere Hürriyet Veren Başlıya Baş Eğdiren Dizliye Diz Çöktüren Mançur Yaylalarından Macar Ovalarına Sibirya Bozkırlarından Arap Çöllerine Uzanan Coğrafyada Egemenlik Kuran “MËNGÜ TÖRÜK ËDÏS TËRÏŞ “EBEDİ TÜRK DEVLET TEŞKİLATI “ Bizde Marmara Bölge Başkanlığı olarak bu kutlu yolda var gücümüzle her yaştan her kesimden insanlarımıza ulaşarak amacımızı, gayemizi, misyonumuzu ve yapmak istediklerimizi bir bir anlatma yoluna girdik İnşallah Rabbim bizi bu meşakkatli yolda muvaffak eylesin “ diyerek sözlerini tamamladı.

 

Öte yandan bir açıklama da Turan Uygarlığı Yalova İl Başkanı Mücahit Yılmaz ise yapılan toplantı ile ilgili şunları söyledi.

 

Turan Uygarlığı Yalova İl Başkanı Yılmaz;” Turan Uygarlığı Marmara Bölge Başkanımız Nafiz İnan başkanımızın himayelerinde Çınarcık İlçe Başkanımız Fahrettin Girgin, Çınarcık İlçe Başkan Yardımcısı Ömer Çiçek, Yalova Gençlik Kolları Başkanımız Alperen Yıldırım ve Yalova Kadın Kolları Başkanımız Hatice Bozkurt’un katılımıyla bir toplantı gerçekleştirdik. Sayın Bölge Başkanımızın da konuşmalarında ifade ettiği üzere Yüce Allah’ın izniyle Yüce Türk Milleti adına çok güzel işler gerçekleştirmek üzere yola çıkmış bulunuyoruz. Yalova’mız bu kutlu dava da pilot il olarak seçildi ve bizde bundan istifade ederek Yalova ilimiz başta olmak üzere Marmara Bölgemizde ve diğer bölgelerimizde çok güzel projelere imza atmayı ve halkımıza oluşumuzun en ince ayrıntısına kadar hedeflerimizi anlatacağız. Rabbim İnşallah bizleri muvaffak eyler.”diyerek sözlerini tamamladı.

 

ÖZEL HABER

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı