Haber Detayı
03 Haziran 2018 - Pazar 23:42 Bu haber 1054 kez okundu
 
Toru'nun Eyyübiye'deki seçim bürosu açılışı mitinge dönüştü
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru’nun seçim bürosunun açılışı binlerce vatandaşın katılımıyla coşkulu bir şekilde gerçekleşti. Büro açılışı katılımın yoğun olması nedeniyle bir anda mitinge dönüştü.
SİYASET Haberi
Toru'nun Eyyübiye'deki seçim bürosu açılışı mitinge dönüştü

AK aday İbrahim Toru'nun Şanlıurfa Merkez Eyyübiye İlçesi Kuyubaşı Mahallesindeki seçim bürosu açılışına Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Ak Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, AK Parti 26. Dönem Milletvekili Mahmut Kaçar, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Akçakale Belediye Başkanı Abdulhakim Ayhan, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Zemzem Gülender Açanal, AK Parti İl ve İlçe Kadın Kolları Başkanları, Muhtarlar, Stk temsilcileri, kanaat önderleri ve binlerce vatandaş katıldı.

 

Açılış konuşmasını yapan AK Parti 26. dönem Milletvekili Mahmut Kaçar, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru’ya destek vermek için burada olduğunu dile getirerek 24 Haziran genel seçimlerinde AK Parti’ye oy verilmesinin önemine değindi.

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi' de miting havasında gerçekleşen seçim bürosunun açılışındaki kalabalığın yoğunluğundan dolayı herkesin şimdiden kararını verdiğini söyledi.

 

Kendisini AK yolda yalnız bırakmayan tüm dostlara teşekkür eden Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Toru, kimsenin oyuna gelmemesini isteyerek kutlu yolda hep birlikte varız dedi.

 

İzdiham ile karşılanan ve diğer partilerin genel başkanları, cumhurbaşkanı adaylarının mitinglerinin bile böyle kalabalık olmadığını dile getiren ve katılımdan dolayı duyduğu mutluluğu dile getiren Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ise İbrahim Toru’yu meclise göndereceklerini söyledi.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı