Haber Detayı
14 Ekim 2019 - Pazartesi 15:11 Bu haber 904 kez okundu
 
Tipioğlu, başarısını Kocaeli'nde de sürdürüyor
Kocaeli Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu, Şanlıurfa'da görevinde gösterdiği başarıyı Kocaeli'nde de gösteriyor.
GÜNDEM Haberi
Tipioğlu, başarısını Kocaeli'nde de sürdürüyor

Geçtiğimiz günlerde Kocaeli Emniyet Müdürü olarak atanan Veysal Tipioğlu, daha önceki görev yeri olan Şanlıurfa'da gösterdiği başarılı çalışmayı burada da sürdürüyor. Emniyet Müdürü Tipioğlu, görevinde gösterdiği başarı ile Şanlıurfa'da suç oranlarında ciddi anlamda düşme yaşanırken, aynı çabayı yeni görev yeri olan Kocaeli'nde de sürdürüyor.

 

Çalışmalarını sürdürürken, öte yandan ziyaretleri kabul ediyor

Görevinde başarılı çalışmalar sergileyen Kocaeli Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu, hayırlı olsun ziyaretlerine de zaman ayırıyor. Kocaeli Şanlıurfalılar Derneği Başkanı Cebrail Aydın ve yönetimi Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü görevinden Kocaeli Emniyet Müdürlüğüne atanan Veysal Tipioğlu'na nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

 

Tipioğlu: Kendim de bir o kadar Şanlıurfalıyım

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Emniyet Müdürü Tipioğlu, Şanlıurfa'ya ve insanlarına hayran kaldığını dile getirerek, kendisinin de bir Şanlıurfalı olarak sayıldığını belirtti.

Kocaeli Şanlıurfalılar Derneği Başkanı Cebrail Aydın, "Emniyet Müdürümüzün Şanlıurfa'mıza verdiği büyük hizmetleri oldu. Biz Şanlıurfa adına kendisine teşekkür ediyoruz. Kocaeli de bizim ikinci memleketimiz. Burada da yapacağı hizmetler için şimdiden kendisine teşekkür ederiz." ifadelerini kullandı.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı