Haber Detayı
30 Mart 2020 - Pazartesi 13:34 Bu haber 517 kez okundu
 
Tek Tek Yıkayıp Dezenfekte Etmeye Devam Ediyor
Haliliye Belediyesi, Koronavirüs salgınına karşı korunma tedbirleri kapsamında başlattığı çalışmaları sürdürüyor. Halk sağlığı için seferber olan ekipler son olarak Cumhuriyet Caddesi’ni deterjanlı köpüklü su ile yıkayarak dezenfekte etti.
GÜNDEM Haberi
Tek Tek Yıkayıp Dezenfekte Etmeye Devam Ediyor

Haliliye Belediyesi, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs (Covıd-19) salgınından korunma tedbirleri kapsamında çalışmalarına devam ediyor.

 

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatları doğrultusunda salgına karşı seferber olan ekipler, merkez ve kırsal mahallelerde dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler bu kapsamda Şair Nabi Mahallesinde bulunan Cumhuriyet Caddesi’ni deterjanlı köpüklü su ile yıkayarak dezenfekte etti.

 

Haliliye Belediyesi tarafından yapılan çalışmalardan memnun olduklarını belirten vatandaşlar, yürütülen faaliyetlerden dolayı Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkür etti.

Öte ayandan salgınla mücadele kapsamında Haliliye Belediyesinin ilgili tüm birimlerinin mesai kavramı olmaksızın salgınla mücadeleyi sürdüreceğini bildirildi.

 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı