Haber Detayı
23 Şubat 2020 - Pazar 18:16 Bu haber 528 kez okundu
 
Şehitler ve Gazilerden Ceylanpınar- Viranşehir’e Çıkarma
Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Şanlıurfa il başkanı Kadir Demir ile birlikte, Şehit Gazi Vatan Sever Kamu Çalışanları Konfederasyonu Şanlıurfa İl Başkanı Bekir Kılcı ve beraberindeki heyetle Ceylanpınar ve Viranşehir ilçelerine çıkarma yaptılar.
GÜNDEM Haberi
Şehitler ve Gazilerden Ceylanpınar- Viranşehir’e Çıkarma

Şehit, Gazi Vatansever Kamu Çalışanları ve sendika yetkilileri Ceylanpınar ve Viranşehir’deki Şehit, Gazi ve Aileleriyle bir araya gelerek sendikal faaliyetler hakkında bilgi veren heyet daha sonra Şehit Aileleri ve Gaziler le Gazi Ailelerinin sorunlarını dinlediler.

 

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Şehit Gazi Vatan Sever Kamu Çalışanları Konfederasyonu Şanlıurfa İl Başkanı Bekir Kılcı şunları söyledi.

Biz gerek konfederasyon ve gerekse sendika olarak bugün Ceylanpınar ve Viranşehir ilçesinde şehit gazi, gazi yakınları muhtarlar, belediye başkan temsilcileri bir araya geldik. Şehit ve gazi aileleri derneği Şanlıurfa il başkanı Kadir Demir ile birlikte, Şehit Gazi Vatan Sever Kamu Çalışanları Konfederasyonu Şanlıurfa İl Başkanı Bekir Kılcı, dernek ve Sendikası temsilcileri ile Sendikamız hakkında detaylı bilgi verdik sorunlarını dinleyip taleplerini aldık göstermiş oldukları misafir perverliklerinden dolayı minnet duyduk. Gerek Belediye Temsilcilerimize gerek muhtarlarımıza ve gerekse bizleri yalnız bırakmayan Şehit Aileleri ve Gazi ile Gazi Ailelerine, diğer sendika temsilcisi arkadaşlarımıza en kalbi duygularımızla teşekkür borç biliyoruz.” Diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı