Haber Detayı
30 Mayıs 2018 - Çarşamba 12:20 Bu haber 1508 kez okundu
 
Seçim çalışmaları için Siverek'te
24 Haziran seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Büyükşehir Belediye Başkan Nihat Çiftçi, önceki günkü Birecik ziyaretlerinin ardından bu kez Siverek'e giderek burada esnafı, vatandaşları, dernekleri ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti.
SİYASET Haberi
Seçim çalışmaları için Siverek'te

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, 24 Haziran seçimlerine dur durak demeden devam ediyor. Kent merkezinin yanı sıra 13 ilçenin tümüne giderek buluşmalar gerçekleştiren Başkan Çiftçi'nin adresi bu kez Siverek oldu. Başkan Çiftçi, Siverek'te ilk olarak ilçe merkezinde yer alan Kapalı Çarşıya gitti. Çarşıda esnafı gezerek hayırlı işler temennisinde bulunan Başkan Çiftçi, 24 Haziran seçimlerinin önemini anlattı.

Ziyaretlerinde Büyükşehir çalışmalarına yönelik talep ve önerileri de dinleyen Başkan Çiftçi, "Bizler bu halkın hizmetkarlarıyız. İlçe ilçe, mahalle mahalle, kırsal ve kent merkezi demeden herkese ulaşmamız ve 24 Haziran'ın neden ülkemiz için böylesine bir önem arz ettiğini anlatmamız gerekiyor. Şükürler olsun ki temaslarımızda halkımızın da her şeyin farkında olduğunu gördük. Halkımız istikrarın devamını istiyor ve bunun için AK Parti'yi adres gösteriyor" diye konuştu.

Başkan Çiftçi, Siverek'teki kapalı çarşı ziyaretlerine taksiciler esnafı ve minibüsçüler kooperatifi ile devam etti. 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı