Haber Detayı
01 Eylül 2018 - Cumartesi 12:38
 
Şanlıurfaspor'da transfer yasağı kaldırıldı
TFF 2.Lig Beyaz Grupta mücadele eden Şanlıurfaspor ekonomik sıkıntılardan dolayı yeni transferlerin alınması için gereken rakamın ödendiği ve yeni transferlere lisans çıkarıldığı öğrenildi.
SPOR Haberi
Şanlıurfaspor'da transfer yasağı kaldırıldı

Şanlıurfaspor'da yöneticilerin uzun uğraşları sonucu transfer tahtası son dakika da açıldı.

Şanlıurfaspor Kulüp Basın Sözcüsü Murat Şahin Şahanoğlu, güzel haberi sosyal medya hesabında 'Son dakikada da olsa transfer yasağı kaldırıldı' ifadeleriyle duyurdu.

 

Öte yandan Sarı yeşilli ekibe kurumlardan toplam 2 milyon lira yardım yapıldığı iddia edildi.

Şanlıurfaspor yöneticilerinin transfer tahtasının açılması için gerekli olan parayı bulup, TFF'ye yatırdıkları ve transfer tahtasının açıldığı öğrenildi. Yeni transferlerin lisanlarının çıkarıldığı ifade edilirken, sarı yeşilli kulüpte yönetimin yatırdığı miktar için ise çeşitli rakamlar iddia edildi.

 

Yatırılan miktar konusunda net bir rakam olmazken, 600 bin lira ile 1 milyon 750 bin lira arasında olduğu ifade edildi. Yine iddialara göre Şanlıurfaspor'a Eyyübiye Belediyesi 500 bin lira, Haliliye Belediyesi 200 bin lira, Büyükşehir Belediyesi 300 bin lira, Urfaspor yönetimi 700 bin lira, Şanlıurfa Valiliği ve diğer kurumlardan gelen yardımlarla birlikte toplam 2 milyon lira destek sağlandığı kaydedildi. 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı