Haber Detayı
10 Eylül 2018 - Pazartesi 15:34
 
Şanlıurfalı wushucular bölge üçüncüsü oldu
Şanlıurfalı Wushucular Kahramanmaraş’ta düzenlenen Şehit Uzman Çavuş Orhan Sürmen Doğu ve Güneydoğu Bölge Wushu Şampiyonasında Doğu ve Güneydoğu bölge 3.sü oldu.
SPOR Haberi
Şanlıurfalı wushucular bölge üçüncüsü oldu

Osman Sayın Spor Salonunda7-8-9 Eylül 2018 tarihlerinde yapılan turnuvada Şanlıurfalı 17 wushucukıyasıya mücadele etti.

15 ilin katılımıyla gerçekleşen müsabakada 3 sporcu 1., 7 sporcu 2., 7 sporcu 3. olarak toplamda 3 altın, 7 gümüş ve 7 bronz madalyayla Şanlıurfa’nın gururu oldu.

Gerçekleşen bu turnuvaya yaklaşık 5 aylık bir emek verdiklerini söyleyen WushuAntrenörü Servet Çiftçi, sporcularının kıyasıya mücadele ederek ellerinden gelenin en iyisini yaptıklarını emeklerinin karşılığını aldıklarını söyledi.

 

Turnuvada Bölge koordinatörü Abdülaziz Velioğlu’nun büyük emeği olduğunu aktaran Antrenör Çiftçi,“Kahramanmaraş’ta düzenlenen Şehit Uzman Çavuş Orhan Sürmen Doğu ve Güneydoğu Bölge Wushu Şampiyonasını düzenleyen Bölge koordinatörü Abdülaziz Velioğlu’na emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyor dereceye giren tüm sporcularımı kutluyorum. Sporcularım bu müsabakaya hazırlanma noktasında büyük emekler verdi. Bir dahaki turnuvalara da daha sıkı çalışarak daha güzel derecelerle Şanlıurfa’ya döneceğiz. 5 ay boyunca geçirdiğimiz hazırlık aşamasında ise bize desteklerini esirgemeyen Spor Şube Müdürümüz Murat Önene Doğu ve Güneydoğu bölge 3.’lüğümüzü armağan ediyoruz” dedi.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı