Urfahizmet.com sitesinde yer alan habere göre, Şanlıurfa'da her ne kadar hastane sayısı artırılsa da doktor eksikliği sağlıkta oluşan sorunlara çözüm olmuyordu. Bu durumda Sağlık Bakanlığı 78. dönem devlet hizmeti yükümlülüğü kurası sonuçlarına göre Şanlıurfa merkez ve ilçelerine 47'si uzman olmak üzere toplam 76 doktorun ataması yapıldı.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
İşte Urfa’yı ilgilendiren Noter onaylı sonuçlar:
1. Uzm.Dr.Ahmet Nurettin Cengiz (Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi/Gastroentroloji)
2.Dr. Abdurrahman Çiçekli (Eyyübiye Toplum Sağlığı Merkezi)
3. Dr.Ahmet Mustafa Coşkun (Birecik Toplum Sağlığı Merkezi)
4.Uzm.Dr.Ahmet Yıldırım (Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi/Klinik Nörofizyoloji)
5.Uzm.Dr.Ahmet Şener (Akçakale Devlet Hastanesi/Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları)
6.Uzm.Dr.Alper Orhon (Halfeti Devlet Hastanesi/Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları)
7.Dr.Alper Üzülmez (Balıklıgöl Devlet Hastanesi)
8.Uzm.Dr.Ayşe Adak (Ceylanpınar Devlet Hastanesi/Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları)
9.Dr.Ayşe Betül Geyik (Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi)
10.Dr.Ayşe Bulut (Viranşehir/KKK’lığı 20.Zırhlı Tugay)
11.Dr.Azize Asan (Akçakale Toplum Sağlığı Merkezi)
12.Dr.Bengü Kocaman (Balıklıgöl Devlet Hastanesi)
13.Uzm.Dr.Berkant Sağır Cengiz (Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi/Ruh Sağlığı ve H.)
14.Uzm.Dr.Berna Düzel Arslan (Siverek Devlet Hastanesi/Nöroloji)
15.Uzm.Dr.Burcu Dadı (Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi/Çocuk Sağlığı)
16.Uzm.Dr.Binnur Eşref (Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi/Acil Tıp)
17.Uzm.Dr.Deniz Eray Gökçe (Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi/Enfeksiyon Hast.
18.Uzm.Dr.Dikmen Çalışkan (Suruç Devlet Hastanesi/Acil Tıp)
19.Uzm.Dr.Edip Gökalp Gök (Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi/Romatoloji)
20.Uzm.Dr.Elif Atağ (Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi/Tıbbi Onkoloji)
21.Dr.Erhan Altun (Eyyübiye Toplum Sağlığı Merkezi)
22.Dr.Emrah Doğan (Viranşehir Devlet Hastanesi)
22.UzmDr.Emrah Ergun (Suruç Devlet Hastanesi/Kadın Hastalıkları ve Doğum)
23.Dr.Emine Kavak (KKK’lığı 20.Zırhlı Tugay Loj.Des./Şanlıurfa)
24.Uzm.Dr.Erhan Mavigök (Birecik Devlet Hastanesi/Kadın Hastalıkları ve Doğum)
25.Dr.Erhan Aydoğan (Viranşehir Devlet Hastanesi)
26.Uzm.Dr.Eylem Kıral (Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi/Çocuk Yoğun Bakım)
27.Uzm.Dr.Fatma Zehra Ağan (Viranşehir Devlet Hastanesi/İç Hastalıkları)
28.Uzm.Dr.Fatih Çolakoğlu (Balıklıgöl Devlet Hastanesi/Ortopedi ve Travmatoloji)
29.Uzm.Dr.Faik Uzun (Ceylanpınar Devlet Hastanesi/Kadın Hastalıkları ve Doğum)
30.Uzm.Dr.Feyza Bayraktar Çağlayan (Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi/Nefroloji)
31.Dr.Furkan Kasapkara (Siverek Devlet Hastanesi)
32.Uzm.Dr.Gamze Türe (Hilvan Devlet Hastanesi/Kadın Hastalıkları ve Doğum)
33.Uzm.Dr.Gökhan Işık Serçe (Akçakale Devlet Hastanesi/Anesteziyoloji)
34.Dr.Gözde Erkişi (Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi)
35.Dr.Hakan Kurt (Eyyübiye Toplum Sağlığı Merkezi)
36.Dr.Hasan Hacıkamiloğlu (Suruç Devlet Hastanesi)
37.Dr.Hayrettin Bilbay (Siverek Devlet Hastanesi)
38.Dr.Lokman Doğan (Viranşehir Toplum Sağlığı Merkezi)
39.Uzm.Dr.Mahinur Didem Bozgeyik (Balıklıgöl Devlet Hastanesi/Deri ve Zührevi Hastalıklar)
40.Dr.Mehmet Bilgin (Şanlıurfa 1 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri)
41.Mehmet Enes Uslu (Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi)
42.Uzm.Dr.Mehmet Kolu (Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi/Radyoloji)
43.Uzm.Dr.Mehmet Öztopal (Viranşehir Devlet Hastanesi/Ortopedi ve Travmatoloji)
44.Dr.Mesut Özdemur (Birecik Toplum Sağlığı Merkezi)
45.Uzm.Dr.Muhammed Yusuf Ak (Bozova İlçe Devlet Hastanesi/Aile Hekimliği)
46.Uzm.Dr.Mustafa Deveci (Akçakale Devlet Hastanesi/Kadın Hastalıkları ve Doğum Hast.)
47.Dr.Mustafa Fincan (Harran Toplum Sağlığı Merkezi)
48.Dr.Mustafa Öncel (Birecik Devlet Hastanesi)
49.Uzm.Dr.Mustafa Örnek (Balıklıgöl Devlet Hastanesi/Beyin ve Sinir Cerrahı)
50.Dr.Nevin Şeşen (Birecik Toplum Sağlığı Merkezi)
51.Uzm.Dr.Nurcan Özdemir (Birecik Devlet Hastanesi/Acil Tıp)
52.Uzm.Dr.Nurullah Aslan (Siverek Devlet Hastanesi/İç Hastalıkları)
53.Dr.Nuri Emer (Ceylanpınar Toplum Sağlığı Merkezi)
54.Uzm.Dr.Nigar Kerimli (Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi/Kadın Hastalıkları ve Doğum)
55.Uzm.Dr.Onur Arıdaşır (Suruç Devlet Hastanesi/Kulak Burun Boğaz)
56.Uzm.Dr.Ozan Öğüt (Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi/Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı)
57.Uzm.Dr.Pınar Şimşek Onat (Hilvan Devlet Hastanesi/Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları)
58.Dr.Polatkan Polat (Akçakale Toplum Sağlığı Merkezi)
59.Uzm.Dr.Rukiye Yılmaz (Siverek Devlet Hastanesi/Tıbbi Patoloji)
60.Uzm.Dr.Sabri Abuş (Balıklıgöl Devlet Hastanesi/Kardiyoloji)
61.Uzm.Dr.Saliha Yarımoğlu (Suruç Devlet Hastanesi/Enfeksiyon Hastalıkları)
62.Uzm.Dr.Sedat Avşar (Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi/Plastik Rekonstrük)
63.Uzm.Dr.Selman Doğan (Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi/Ortopedi ve Trav.)
64.Dr.Derdar Barut (Haliliye Toplum Sağlığı Merkezi)
65.Uzm.Dr.Sümeyra Yıldırım (Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi/Gastroenteroloji)
66.Uzm.Dr.Tuğba Bedir Demirdağ (Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi/Çocuk Enfeksiyon Hast.)
67.Uzm.Dr.Ufuk Değirmenci (Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi/Spor Hekimliği)
68.Dr.Vahit Ayan (Viranşehir Devlet Hastanesi)
69.Uzm.Dr.Yasin Şahin (Siverek Devlet Hastanesi/Ortopedi ve Travmatoloji)
70.Dr.Zeynep Tamer (Harran Toplum Sağlığı Merkezi)
71.Uzm.Dr.Çağdaş Yeşil (Ceylanpınar Devlet Hastanesi/Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon)
72.Uzm.Dr.Övgü Büke (Viranşehir Devlet Hastanesi/Çocuk Sağlığı ve Hast.)
73.Dr.İbrahim Dilsiz (Haliliye Toplum Sağlığı Merkezi)
74.Uzm.Dr.İlkay Saydere (Viranşehir Devlet Hastanesi/Anesteziyoloji)
75.Dr.İnan Can Buran (Suruç Devlet Hastanesi)
76.Uzm.Dr.İpek Süzer Gamlı (M.Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi/Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı)
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
İşte Urfa’yı ilgilendiren Noter onaylı sonuçlar:
1. Uzm.Dr.Ahmet Nurettin Cengiz (Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi/Gastroentroloji)
2.Dr. Abdurrahman Çiçekli (Eyyübiye Toplum Sağlığı Merkezi)
3. Dr.Ahmet Mustafa Coşkun (Birecik Toplum Sağlığı Merkezi)
4.Uzm.Dr.Ahmet Yıldırım (Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi/Klinik Nörofizyoloji)
5.Uzm.Dr.Ahmet Şener (Akçakale Devlet Hastanesi/Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları)
6.Uzm.Dr.Alper Orhon (Halfeti Devlet Hastanesi/Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları)
7.Dr.Alper Üzülmez (Balıklıgöl Devlet Hastanesi)
8.Uzm.Dr.Ayşe Adak (Ceylanpınar Devlet Hastanesi/Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları)
9.Dr.Ayşe Betül Geyik (Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi)
10.Dr.Ayşe Bulut (Viranşehir/KKK’lığı 20.Zırhlı Tugay)
11.Dr.Azize Asan (Akçakale Toplum Sağlığı Merkezi)
12.Dr.Bengü Kocaman (Balıklıgöl Devlet Hastanesi)
13.Uzm.Dr.Berkant Sağır Cengiz (Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi/Ruh Sağlığı ve H.)
14.Uzm.Dr.Berna Düzel Arslan (Siverek Devlet Hastanesi/Nöroloji)
15.Uzm.Dr.Burcu Dadı (Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi/Çocuk Sağlığı)
16.Uzm.Dr.Binnur Eşref (Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi/Acil Tıp)
17.Uzm.Dr.Deniz Eray Gökçe (Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi/Enfeksiyon Hast.
18.Uzm.Dr.Dikmen Çalışkan (Suruç Devlet Hastanesi/Acil Tıp)
19.Uzm.Dr.Edip Gökalp Gök (Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi/Romatoloji)
20.Uzm.Dr.Elif Atağ (Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi/Tıbbi Onkoloji)
21.Dr.Erhan Altun (Eyyübiye Toplum Sağlığı Merkezi)
22.Dr.Emrah Doğan (Viranşehir Devlet Hastanesi)
22.UzmDr.Emrah Ergun (Suruç Devlet Hastanesi/Kadın Hastalıkları ve Doğum)
23.Dr.Emine Kavak (KKK’lığı 20.Zırhlı Tugay Loj.Des./Şanlıurfa)
24.Uzm.Dr.Erhan Mavigök (Birecik Devlet Hastanesi/Kadın Hastalıkları ve Doğum)
25.Dr.Erhan Aydoğan (Viranşehir Devlet Hastanesi)
26.Uzm.Dr.Eylem Kıral (Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi/Çocuk Yoğun Bakım)
27.Uzm.Dr.Fatma Zehra Ağan (Viranşehir Devlet Hastanesi/İç Hastalıkları)
28.Uzm.Dr.Fatih Çolakoğlu (Balıklıgöl Devlet Hastanesi/Ortopedi ve Travmatoloji)
29.Uzm.Dr.Faik Uzun (Ceylanpınar Devlet Hastanesi/Kadın Hastalıkları ve Doğum)
30.Uzm.Dr.Feyza Bayraktar Çağlayan (Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi/Nefroloji)
31.Dr.Furkan Kasapkara (Siverek Devlet Hastanesi)
32.Uzm.Dr.Gamze Türe (Hilvan Devlet Hastanesi/Kadın Hastalıkları ve Doğum)
33.Uzm.Dr.Gökhan Işık Serçe (Akçakale Devlet Hastanesi/Anesteziyoloji)
34.Dr.Gözde Erkişi (Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi)
35.Dr.Hakan Kurt (Eyyübiye Toplum Sağlığı Merkezi)
36.Dr.Hasan Hacıkamiloğlu (Suruç Devlet Hastanesi)
37.Dr.Hayrettin Bilbay (Siverek Devlet Hastanesi)
38.Dr.Lokman Doğan (Viranşehir Toplum Sağlığı Merkezi)
39.Uzm.Dr.Mahinur Didem Bozgeyik (Balıklıgöl Devlet Hastanesi/Deri ve Zührevi Hastalıklar)
40.Dr.Mehmet Bilgin (Şanlıurfa 1 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri)
41.Mehmet Enes Uslu (Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi)
42.Uzm.Dr.Mehmet Kolu (Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi/Radyoloji)
43.Uzm.Dr.Mehmet Öztopal (Viranşehir Devlet Hastanesi/Ortopedi ve Travmatoloji)
44.Dr.Mesut Özdemur (Birecik Toplum Sağlığı Merkezi)
45.Uzm.Dr.Muhammed Yusuf Ak (Bozova İlçe Devlet Hastanesi/Aile Hekimliği)
46.Uzm.Dr.Mustafa Deveci (Akçakale Devlet Hastanesi/Kadın Hastalıkları ve Doğum Hast.)
47.Dr.Mustafa Fincan (Harran Toplum Sağlığı Merkezi)
48.Dr.Mustafa Öncel (Birecik Devlet Hastanesi)
49.Uzm.Dr.Mustafa Örnek (Balıklıgöl Devlet Hastanesi/Beyin ve Sinir Cerrahı)
50.Dr.Nevin Şeşen (Birecik Toplum Sağlığı Merkezi)
51.Uzm.Dr.Nurcan Özdemir (Birecik Devlet Hastanesi/Acil Tıp)
52.Uzm.Dr.Nurullah Aslan (Siverek Devlet Hastanesi/İç Hastalıkları)
53.Dr.Nuri Emer (Ceylanpınar Toplum Sağlığı Merkezi)
54.Uzm.Dr.Nigar Kerimli (Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi/Kadın Hastalıkları ve Doğum)
55.Uzm.Dr.Onur Arıdaşır (Suruç Devlet Hastanesi/Kulak Burun Boğaz)
56.Uzm.Dr.Ozan Öğüt (Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi/Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı)
57.Uzm.Dr.Pınar Şimşek Onat (Hilvan Devlet Hastanesi/Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları)
58.Dr.Polatkan Polat (Akçakale Toplum Sağlığı Merkezi)
59.Uzm.Dr.Rukiye Yılmaz (Siverek Devlet Hastanesi/Tıbbi Patoloji)
60.Uzm.Dr.Sabri Abuş (Balıklıgöl Devlet Hastanesi/Kardiyoloji)
61.Uzm.Dr.Saliha Yarımoğlu (Suruç Devlet Hastanesi/Enfeksiyon Hastalıkları)
62.Uzm.Dr.Sedat Avşar (Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi/Plastik Rekonstrük)
63.Uzm.Dr.Selman Doğan (Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi/Ortopedi ve Trav.)
64.Dr.Derdar Barut (Haliliye Toplum Sağlığı Merkezi)
65.Uzm.Dr.Sümeyra Yıldırım (Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi/Gastroenteroloji)
66.Uzm.Dr.Tuğba Bedir Demirdağ (Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi/Çocuk Enfeksiyon Hast.)
67.Uzm.Dr.Ufuk Değirmenci (Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi/Spor Hekimliği)
68.Dr.Vahit Ayan (Viranşehir Devlet Hastanesi)
69.Uzm.Dr.Yasin Şahin (Siverek Devlet Hastanesi/Ortopedi ve Travmatoloji)
70.Dr.Zeynep Tamer (Harran Toplum Sağlığı Merkezi)
71.Uzm.Dr.Çağdaş Yeşil (Ceylanpınar Devlet Hastanesi/Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon)
72.Uzm.Dr.Övgü Büke (Viranşehir Devlet Hastanesi/Çocuk Sağlığı ve Hast.)
73.Dr.İbrahim Dilsiz (Haliliye Toplum Sağlığı Merkezi)
74.Uzm.Dr.İlkay Saydere (Viranşehir Devlet Hastanesi/Anesteziyoloji)
75.Dr.İnan Can Buran (Suruç Devlet Hastanesi)
76.Uzm.Dr.İpek Süzer Gamlı (M.Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi/Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı)