Haber Detayı
30 Mart 2017 - Perşembe 09:08 Bu haber 1402 kez okundu
 
Şanlıurfa’da Yapı Fuarı Başlıyor
Güneydoğu'nun kalbi, kentsel dönüşüm ve yeni kent yapılanmasının ender merkezlerinden Şanlıurfa, yapı ve inşaat sektörüne kucak açıyor.
EKONOMİ Haberi
Şanlıurfa’da Yapı Fuarı Başlıyor

Planlı kentleşmenin başkenti Şanlıurfa’nın günden güne değişen çehresi, Şanlıurfa Yapı İnşaat ve Dekorasyon Fuarı’yla ivme kazanıyor. Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) öncülüğünde düzenlenecek olan fuar, 30 Mart – 2 Nisan tarihleri arasında Cumhuriyet Meydanında gerçekleşecek.

Garaj sistemlerinden, mutfak sistemlerine; izolasyondan, nalburiye sektörüne kadar geniş katılımcı profiliyle düzenlenecek olan fuarda 120 firma yer alacak. 6. bölgede yer alması sebebiyle, bölgesel teşviklerin hemen hepsinden yararlanan Şanlıurfa’da düzenlenecek olan fuarı 30 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

Şanlıurfa Milletvekilleri Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, Halil Özcan, Av. İbrahim Halil Yıldız, Av. Kemallettin Yılmaztekin, Mahmut Kaçar, Mehmet Akyürek, Mehmet Ali Cevheri, Mehmet Kasım Gülpınar, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar Doğan ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri, TÜMSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet Sadık Sade’nin açılışını gerçekleştirecek.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı