Haber Detayı
30 Aralık 2020 - Çarşamba 14:40 Bu haber 1828 kez okundu
 
Şanlıurfa’da Tehlike Var!!!Tedbir Yok…
Şanlıurfa’da elektrik ve su faturalarını ödemek için İş merkezinin önünde bekleyen vatandaşlar koronavirüse davetiye çıkarırcasına sosyal mesafe kuralını ihlal ederek uzun kuyruklar oluşturdu.
SAĞLIK Haberi
Şanlıurfa’da Tehlike Var!!!Tedbir Yok…

 

Yeni tip Covid-19 salgını ile en ön cephede sağlık ordusu, koronavirüs hastalarını iyileştirmek için canları pahasına özverili fedakarca mücadele ederken, öte yandan vaka sayılarının giderek artış göstermesiyle Sağlık Bakanı ve Bilim Kurulu üyelerinin almış oldukları kararlar doğrultusunda Şanlıurfa’lı vatandaşların Korona virüse aldırış etmeden kuralları hiçe sayarak ihlal ettikleri görüldü.

 

 

Elektrik ve su faturalarını ödemek için Haliliye ilçesine bağlı Ahmet Bahçıvan iş merkezinin önünde sıra bekleyen vatandaşlar tehlikenin bir adım ötede olduğunu umursamadan bildiklerini okumaya devam ettikleri gözlemlendi.

 

 

Şanlıurfa’da sürekli karşılaştığımız kurumların önünde vatandaşların uzun kuyruklar oluşturarak sosyal mesafe kuralları hiçe sayıldığı bu manzaralar vaka sayılarının artmasına sebep olabileceği için tedirgin ediyor.

 

 

ÖZEL HABER: AYSEL KIRIŞAN

GÖRÜNTÜ: ÖMER FARUK ÇİÇEK

 

 

 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı