Haber Detayı
16 Mayıs 2018 - Çarşamba 12:20 Bu haber 4542 kez okundu
 
Şanlıurfa’da “Kardeşlik Turnuvası” sona erdi
Şanlıurfa’da düzenlenen “Kardeşlik Turnuvası” sona ererken, şampiyon olan takımın madalyalarını HÜDA PAR milletvekili aday adayı Lokman Yalçın taktim etti.
SPOR Haberi
Şanlıurfa’da “Kardeşlik Turnuvası” sona erdi

HÜDA PAR Şanlıurfa Gençlik Kolları tarafından düzenlenen “Kardeşlik Turnuvası” sona erdi. Final maçının ardından şampiyon olan takımın madalyalarını ise HÜDA PAR Şanlıurfa milletvekili aday adayı Lokman Yalçın taktim etti.

 

Nisan ayında 22 takımla başlatılan futbol turnuvasının finali oynandı. Finalde, müsabakalara isimlerini ‘Uşaklı Spor’ olarak kaydeden takım, birinciliği elde ederek, turnuvanın şampiyonu oldu.

 

Şampiyonluğu elde eden Uşaklı Spora madalyalarını milletvekili aday adayı Lokman Yalçın, taktim ederek, turnuvada göstermiş oldukları başarıdan dolayı kendilerini tebrik etti.

 

Turnuva ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Yalçın, beden ve ruh sağlığı açısından gençlerin, spor ve benzeri etkinliklere teşvik edilmesi gerektiğinin altını çizdi.

 

Yalçın, “Turnuvayı düzenleyen Gençlik Kollarımızı ve katılım sağlayan tüm takımları tebrik ediyorum. Gençlerin vakitlerini boş şeylerle geçirmesi yerine bunun gibi aktivitelerle geçirmesi hem ruhen, hem de bedenen önemlidir. Ruhun sağlıklı olabilmesi için, bedenin sağlıklı olması gerekiyor. Gençlerimize bu ve benzeri etkinliklere teşvik etmeli, kötü alışkanlıklardan korumalıyız.” dedi.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı