Haber Detayı
31 Mart 2021 - Çarşamba 16:08 Bu haber 713 kez okundu
 
Şanlıurfa’da 5 Günlük Hava Durumu! Meteoroloji Açıkladı…
Meteoroloji Genel Müdürlüğü, hafta sonunu da kapsadığı 1-7 Nisan tarihli hava durumu tahminini resmi sayfası üzerinden paylaştı. Hava sıcaklıklarının Cuma gününden itibaren bazı kesimlerden başlayarak hafta sonunda yurt genelinde artacağı ancak mevsim normalleri altında seyretmeye devam edeceği tahmin ediliyor.
GÜNDEM Haberi
Şanlıurfa’da 5 Günlük Hava Durumu! Meteoroloji Açıkladı…

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) tarafından resmi sayfası üzerinden paylaştığı hafta sonunu da kapsayan günlük hava tahminine göre, yurt genelinde bugün parçalı yer yer çok bulutlu olacağı belirtilirken İç ve Doğu Akdeniz ile Doğu Karadeniz’in iç kesimleri, Doğu ve Güneydoğu Anadolu ve Eskişehir, Sivas, Bilecik, Kütahya ile Afyonkarahisar çevrelerinin yağışlı geçeceği bekleniyor.

 

  

 

Doğu Akdeniz ile Güneydoğu Anadolu’da yer yer gök gürültülü sağanak, Doğu Anadolu’nun kuzeydoğusunda ise karla karışık yağmur ve yüksek kesimlerde kar şeklinde olacağı tahmin edilirken, sabah ve gece saatlerinde İstanbul başta olmak üzere Marmara’nın kuzey kesimlerinde havanın puslu ve sisli olması tahmin ediliyor.

 

         

 

Şanlıurfa 5 Günlük Hava Tahmini

 

 

.

 

 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı