Haber Detayı
26 Nisan 2017 - Çarşamba 10:02 Bu haber 1306 kez okundu
 
Prima Gülen Bebekler Kliniği Piazza’da
Bebeklerin sağlıklı gelişiminin yanı sıra anne ve anne adaylarının da bilinçlenmesini hedefleyen Prima Gülen Bebekler Kliniği, Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde Şanlıurfalı anneler ve bebekleriyle buluştu.
YAŞAM Haberi
Prima Gülen Bebekler Kliniği Piazza’da

Şanlıurfalıların alışveriş ve sosyal yaşam merkezi Piazza, tüm bebekler gülsün diye bu sene de yollara düşen Prima’nın “Gülen Bebekler Kliniği”ne ev sahipliği yaptı. 22 – 23 Nisan tarihlerinde Piazza AVM Otoparkı’nda kurulan alanda gerçekleşen Prima Gülen Bebekler Kliniği’nde, konukların hoş vakit geçirmesi için birbirinden eğlenceli aktiviteler düzenlendi.

2014 yılında Türkiye genelinde 7 şehirde 100 bin anneye, 2015 yılında 18 şehirde 300 bin anneye, 2016 yılında ise 28 şehirde 460 bin anneye ulaşan Prima Gülen Bebekler Kliniği’nde, anne adaylarının bebeklerinin sağlığı ile ilgili akıllarına takılan sorulara yanıtlar verildi. Bebeklerin temel sağlık kontrollerinin de ücretsiz gerçekleştirildiği etkinliğe katılan anneler ve anne adayları, özel indirimlerin yanı sıra sürpriz hediyelerin de sahibi oldu.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı