Haber Detayı
04 Haziran 2018 - Pazartesi 23:03 Bu haber 1528 kez okundu
 
Özyavuz, Fırat Çakıroğlu İftar Sofrasında Kamu-Sen’lilerle Bir Araya Geldi
MHP MYK üyesi Şanlıurfa milletvekili adayı İbrahim Özyavuz Şanlıurfa ülkü ocaklarının her yıl düzenlediği geleneksel Fırat yılmaz Çakıroğlu iftar sofrasında vatandaş ve Türk Kamusen il temsilcisi Hikmet Karakuş ile yönetim kurulu üyeleri ile iftar sofrasında bir araya geldi.
SİYASET Haberi
Özyavuz, Fırat Çakıroğlu İftar Sofrasında Kamu-Sen’lilerle Bir Araya Geldi

Vatandaşlarla sohbet edip orucunu iftar çadırında açan Özyavuz iftar sonrası Türk Kamusen il temsilcisi ve yönetim kurulu üyeleri ile çay içip gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. İbrahim Özyavuz cumhur ittifakını, gerekliliğini MHP’nin seçim beyannamesini  ve önümüzdeki 24 haziran seçimleri ile ilgili Türk Kamusen yönetimine değerlendirmelerde bulundu.

Özyavuz yaptığı açıklamada,

“Bugün vatandaşlarımız ve Türk Kamusen il temsilcisi sayın Hikmet Karakuş ve yönetim kurulu üyeleriyle iftar sofrasında bir araya geldik. Önümüzde çok önemli kritik bir seçim var MHP olarak ilk önceliğimiz cumhur başkanı adayımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ilk turda seçmek. İkinci önceliğimiz MHP’nin parlamentoda milletvekili sayısını arttırmak. Cumhur ittifakı Türkiye Cumhuriyetinin bekası açısından çok önemli MHP ve AKP’nin bu ittifaka zarar verecek söylemlerden kaçınması lazım. Biliyorsunuz sayın Cumhur Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan da geçtiğimiz günlerde bu konuya değinerek ‘’Cumhur ittifakı zarar görürse milletimiz kaybeder’’ diyerek bu konunun önemine değindi.  

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı