Haber Detayı
20 Mart 2020 - Cuma 18:16 Bu haber 3861 kez okundu
 
Örnek Muhtar’dan Bir Örnek Davranış Daha
Haliliye ilçesine bağlı Bahçelievler Mahalle Muhtarı Mehmet Nur Karadaş’tan bir Örnek davranış daha
GÜNDEM Haberi
Örnek Muhtar’dan Bir Örnek Davranış Daha

Bahçelievler Mahalle Muhtarı Mehmet Nur Karadaş, ileri yaştaki mahalle sakinlerinin 0532 208 1810 no’lu telefonu arayarak market ve acil ihtiyaçlarını evlerine kadar getireceklerini söyledi.

 

Bahçelievler Mahalle Muhtarı Karadaş ve İhtiyar Heyeti, Bahçelievler Mahalle Sakinlerinin evlerinde istirahatlarına devam etmeleri ve dışarı çıkmamaları yönünde uyarıları dikkate almalarını tavsiye ederek, market ve acil ihtiyaçlarını Bahçelievler Muhtarlığı olarak karşılayacaklarını duyurdu.

 

Bahçelievler Mahalle Muhtarı Mehmet Nur Karadaş; “Tüm dünyada etkisini gösteren ve Ülkemizde de enfekte kişi sayısında artış olan COVİD-19 ( Corona Virüsü) ile ilgili açıklanan tedbirlere uyulması kendimiz ve diğer aile bireylerimiz için önemlidir. Devletimizin aldığı tedbirler kapsamında 60 yaş ve üzeri olan vatandaşlarımızın virüsü kapma olasılığı göz önünde bulundurularak “Evde Kal Türkiye” sloganıyla tedbir alınmıştır. Bizde Bahçelievler Mahalle Muhtarlığı olarak mahallemizde ikamet eden 60 yaş ve üzeri insanımızın bağışıklık sistemlerinin hastalıklara karşı zayıf olduğunun bilincinde olarak dışarı çıkmalarının önüne geçmek kendimizce market, fırın vb. ufak ihtiyaçlarını gidermek adına bizlere ulaşmaları durumunda ihtiyaçlarını bizim tarafımızdan gidermeyi uygun gördük. Mahalle sakinlerimiz her türlü zorlukta 0 532 208 18 10 numaralı telefonumdan bana ulaşabilirler. Biz Hakk’ın takdirini kazanma yolunda mahalle sakinlerimize hizmeti borç biliyoruz. Çünkü insanımız her şeyin en iyisine en güzeline layıktır. Özellikle yaşlılarımızın kıymetini bilmemiz, el üstünde tutmamız lazım.”diyerek sözlerini tamamladı.

 

Haber:H.Ece Doğan'in Özel Haberi

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı