Haber Detayı
04 Haziran 2020 - Perşembe 16:30 Bu haber 1726 kez okundu
 
O Cadde Çift Yön mü? Tek Yön mü?
Haliliye ilçesine bağlı Kamberiye Mahallesindeki Malik Cabbar Caddesi’nde her gün sorunların yaşanmasından dolayı mahaller sakinleri muzdarip.
GÜNDEM Haberi
O Cadde Çift Yön mü? Tek Yön mü?

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesine bağlı Kamberiye mahallesi girişindeki Malik Cabbar Caddesinin tek yön olmasına rağmen çift yönlü şekilde kullanılmasından dolayı Kamberiye Mahallesi sakinleri bu konudan son derece muzdarip olduklarını dile getirerek şunları söylediler.

 

 

Kamberiye mahallesinin girişindeki Malik Cabbar Caddesi tek yönlü ama bu caddeyi kullanan sürücüler maalesef bu kurala uymamakla birlikte cadde girişindeki tek yön levhasına bile aldırış etmeden çift yön yolmuş gibi kullanıyorlar. Bu sorumsuzluğun bedelini de biz mahalle sakinleri çekiyoruz. Bu caddenin üzerinde çocuk parkı bulunmaktadır. Sürücülerin bu caddeyi bu çift yön gibi kullanması çocuklarımızın hayatlarını tehdit altına alıyor. Yetkililerimizden bu yol için bir çözüm üretmelerini ve sesimize ses vermelerini istiyoruz. Mesela yetkililerimiz bu caddenin başına bir kapan koyarlarsa bu soruna köklü çözüm bulmuş olurlar.” Diyerek sözlerini tamamladılar.

 

ÖZEL HABER

 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı