Haber Detayı
21 Mart 2020 - Cumartesi 16:55 Bu haber 2139 kez okundu
 
Nihat Ercan Arpacı’dan Kandil Mesajı
Şanlıurfa’nın tanınmış şahsiyetlerinden olan ve Genç İşadamı Nihat Ercan Arpacı yazılı bir mesaj yayınlayarak Mirac Kandili’ni kutladı.
GÜNDEM Haberi
Nihat Ercan Arpacı’dan Kandil Mesajı

Genç Müsiad Üyesi İşadamı Nihat Ercan Arpacı"Peygamber Efendimizin Mescid-i Haram'dan Mescid-i Aksa'ya, oradan da semaya yükseldiği Miraç Gecesi’ni idrak edeceğiz. Miraç pek çok hikmetin tezahürü olmasının yanında, Allah'ın sonsuz kudretinin Efendimize gösterildiği muhteşem ve mucizevî yükselişin adıdır. Miracımız mübarek olsun. Rabbim üzerimizden rahmetini esirgemesin. Kovid-19 hastalığının bertaraf edilmesi konusunda Türk milletine ve tüm insanlığa yar ve yardımcı olsun. Huzurun, sağlıklı ve saadet dolu günlerin miracına hep birlikte ulaşmayı yürekten niyaz ediyorum."

 

İşadamı Arpacı, açıklamasında bir taraftan ülkemiz üzerinde oynanan sinsi oyunlar ve senaryolar diğer taraftan ekonomik sıkıntılar bir taraftan depremler bir taraftan korona virüsle mücadele derken ülkemiz yoğun baskılar altına alınmıştır. Tüm bunlara rağmen ülke insanımız birlik beraberlik ve sükûnetini koruyarak devleti ve milleti ile bütünleştiğini bir kez daha tüm dünyaya göstermiştir. Son dönemlerde dünyayı kasıp kavuran Korona virüsü ile ilgili olarak devletimizin yetkili makamlarının almış olduğu tedbirler konusunda gerekli hassasiyetin milletimiz tarafından daha ciddiye alınarak uyulması gerekmektedir.

 

Ayrıca Dünya Lideri Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Bilge Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli’nin göstermiş olduğu yoğun çabalar ve bu kadar sıkıntıya dik duruşla göğüs gerdikleri için Türk Milleti adına teşekkürü borç biliyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı