Haber Detayı
01 Haziran 2018 - Cuma 09:27 Bu haber 3757 kez okundu
 
MHP Siverek’e Çıkarma Yaptı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adayı İbrahim Özyavuz ve Ömer Çağlar Yılmaz, İl Başkanı Mahmut Güneş, Siverek ilçe başkanı Mustafa Fettahlı Siverek’te dört seçim bürosunun açılışını yaptı.
SİYASET Haberi
MHP Siverek’e Çıkarma Yaptı

Açılışta konuşan MHP Şanlıurfa Milletvekili Adayı Ömer Çağlar Yılmaz, Cumhur ittifakının Türkiye’nin geleceği açısından önemine dikkati çekti. Yılmaz, “Ülkemiz ciddi bir süreçten geçiyor. 15 Temmuz’da ele geçiremedikleri Türkiye’yi bugün iç ve dış mihraklar her yolu deneyerek köşeye sıkıştırmak istiyorlar. İnşallah milletimiz 24 Haziran’da bu hainlerle gereken cevabı verecektir” dedi.

 

“Adalet ve Kalkınma Partisi ile yapılan iş birliği, terörle mücadelenin karalılıkla sürdürülmesi, iç ve dış tehditlerin bertaraf edilerek, Türkiye’yi aydınlık yarınlara sağ salim ve güçlü şekilde taşımaya yöneliktir” diyen Yılmaz, “İnanıyoruz ki, milletimiz vereceği destekle partimizin siyasetteki yol gösterici milli tavrının ve meclisteki etkinliğinin artmasına imkan sağlayacak, daha fazla söz sahibi olmasını temin edecektir. Cumhur İttifakının önü açık, Türkiye’nin geleceği aydınlıktır” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı