Haber Detayı
08 Aralık 2018 - Cumartesi 18:34
 
MHP Haliliye Sayık'a emanet
MHP Haliliye İlçe Başkanı Osman Karaağaç’ın Haliliye Belediyesi Encümen Aday Adaylığı nedeniyle istifa etmesiyle boşalan MHP Haliliye İlçe Başkanlık görevine Cumhur İttifakı MHP Kanadı 27.Dönem Milletvekili Adayı Mahmut Sayık getirildi.
- Haberi
MHP Haliliye Sayık'a emanet

31 Mart tarihinde yapılacak mahalli seçimlerde Haliliye Belediyesi Encümenlik müracaatı için görevinden istifa eden MHP Haliliye İlçe Başkanı Osman Karaağaç’tan boşalan MHP Haliliye İlçe Başkanlık görevine İşadamı ve Cumhur İttifakı MHP Kanadı 27.Dönem Milletvekili Adayı Mahmut Sayık atandı.

MHP Haliliye İlçe Başkanlık görevi ile ilgili bir açıklama yapan Sayık şunları söyledi. MHP Haliliye İlçe Başkanı Sayık;” Gençlik yılllarımdan itibaren içerisinde olmaktan şeref duyduğum. Türk Milletinin ve Türk Milliyetçilerinin son kalesi Milliyetçi Ülkücü harekete namusum ve iki gözüm gibi bakmış ve hizmet etmişimdir. Üniversite teşkilatlarında başladığım yöneticilik yaşamıma, 24 Haziran 27. Dönem Milletvekili Adayı olarak devam ettirdim. Şanlıurfa’da 2002 sonrası uzun bir aradan sonra milletvekili çıkaran partimiz MHP MYK Üyemiz, MHP eski İl Başkanımız, kıymetli abim, Sayın İbrahim Özyavuz tarafından Türkiye Cumhuriyet Başkenti Ankara’da TBMM’de Şanlıurfa’mıza yakışır bir şekilde Şan ve Şeref’le temsil edilmektedir. Sayın İl Başkanımız Mahmut Güneş beyefendinin desteği, Kıymetli Abimiz, Milletvekilimiz Sayın İbrahim Özyavuz’un rızası, Genel Merkez Yönetimimizin onayı ile kutlu davamıza Başbuğ Alpaslan Türkeş’in ışığında Liderimiz Dr Devlet Bahçeli beyin emrinde Haliliye İlçe Başkanı olarak hizmet etmenin Şeref’ine nail olduğumu Şanlıurfa kamuoyu ile paylaşmak istiyorum. Ülkücü harekette hizmet etmek bayrak yarışı gibidir. Benden önceki ilçe başkanımız ve yönetim kuruluna yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. Var olsunlar. Bundan sonra şahsım ve yönetimim için de Allah’tan gayret siz değerli hemşerilerimizden destek dilerim.” diyerek sözlerini tamamladı.

İşte MHP Haliliye İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Üye Listesi

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı