Haber Detayı
09 Mart 2018 - Cuma 08:46
 
Mertcan’ın Haberi yokmuş!
Beşiktaş’ın, Trabzonspor’da 4 yılda sadece 3 dakika forma giyen, Şanlıurfaspor‘da oynarken de zaman zaman yedek kalan Mertcan Çam’ı transfer etmek için 40 gün önce sözleşme imzaladığı ortaya çıktı.
SPOR Haberi
Mertcan’ın Haberi yokmuş!

Beşiktaş’ın, Trabzonspor’da 4 yılda sadece 3 dakika forma giyen, Şanlıurfaspor‘da oynarken de zaman zaman yedek kalan Mertcan Çam’ı transfer etmek için 40 gün önce sözleşme imzaladığı ortaya çıktı. Kartal, 15 ay sonra serbest kalacak olan ve halen 2. Lig ekibi Bandırmaspor’da oynayan 23 yaşındaki futbolcu için 885 bin dolar fesih bedeli ödeyecek. Futbolcunun alacağı ücret ise ayrıca belirlenecek!

 

Bu haberler karşısında İHA'ya açıklamalar yapan Mertcan Çam, "Bu konuda benim bilgim yok. Uyandım, ben de yeni duydum. Ben fazla sosyal medyayı takip etmem. Bu aşamada çok fazla bir bilgiye sahip değilim. Menajerim Metin Korkmaz her şeyi biliyor. Onun bilgisi vardır büyük ihtimalle. Ne gelişiyor, ne yapıyorlar, ne ediyorlar hiçbir bilgim yok. Bu aşamada Bandırmaspor’un başarısı için çaba harcıyorum" dedi.

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı