Haber Detayı
23 Mayıs 2018 - Çarşamba 08:56 Bu haber 2534 kez okundu
 
Liste dışı kalan vekiller bakın ne dedi
AK Parti'nin 24 Haziran seçimleri için açıkladığı milletvekilliği listesinde kendisine yer bulamayan isimlerden Faruk Çelik, Mahmut Kaçar, Mehmet Akyürek, Kemalettin Yılmaztekin ilk yorumlarını sosyal medya hesaplarından verdi.
SİYASET Haberi
Liste dışı kalan vekiller bakın ne dedi

İşte o yorumlar:

 

LİSTE TİTİZLİKLE HAZIRLANDI

 

Faruk Çelik: Partimizin 27. Dönem için titizlikle hazırlanan aday listesi, milletimize, adaylarımıza ve partimize hayırlı olsun. 24 Haziran’da hepimizi mutlu edecek sonucu almak temennisiyle aday tüm arkadaşlarımıza başarılar dilerim.

 

’KUTLU MÜCADELEYE OMUZ VERECEĞİZ‘

 

Mahmut Kaçar: AK kadrolar içinde hizmet sunmama vesile olan liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, evladı ve hizmetkarı olmaktan şeref duyduğum tüm Şanlıurfalı hemşehrilerime ve Aziz milletimize teşekkür ediyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada Milletin birliği ve Ümmetin selameti için  Hak yolda, AK Partimizin ve Cumhurbaşkanımızın bu kutlu mücadelesine  omuz vermeye ve bir nefer olarak çalışmaya devam edeceğim. Başta Şanlıurfa olmak üzere tüm Türkiye'de bu davayı omuzlamak için aday olan tüm arkadaşları tebrik ediyorum. Allah muvaffak etsin. Allah yar ve yardımcımız olsun.

 

’PARTİMİN NEFERİYİM‘

 

Mehmet Akyürek: Başta Şanlıurfa olmak üzere Ülkemizin her köşesinde Hak yolunda davayı omuzlamak için aday olan tüm kardeşlerimi tebrik ediyorum.  Rabbim yar ve yardımcınız olsun her daim inşallah...Geçmişte olduğu gibi bundan sonrada Sayın Cumhurbaşkanımızın, partimizin hak yolundaki kutlu mücadelesine omuz vermeye partimizin bir neferi olarak her daim çalışmaya çabalamaya, Allah'ın izniyle devam edeceğim. Bizlerden desteklerini esirgemeyen, bizlere millete hizmet yolunda  bu onuru yaşatan teşkilatlarımıza ve Aziz Şanlıurfalı hemşerilerimi de şükranlarımı arz ediyorum.  Bu kutlu yolda her zaman olduğu gibi yine ‘DURMAK YOK YOLA DEVAM DİYORUZ‘

 

'GEVŞEMİYORUZ'

 

Kemalettin Yılmaztekin: AK Parti'yi sadece bir parti olarak görmedik ki biz! Bu dâva; asırlar ötesinden tevdi edilen bir emanettir. Küfre karşı salladığımız kılıcımızdır, zırhımızdır, bedenimizdir, ruhumuzdur. Reisimle ilk günkü aşkla ve daha fazlasıyla DEVAM...

Vela Tehinu, Vela Tahzenu entum'ul a'lavne,in kuntum mu'minin. Yâni; üzülmüyoruz, gevşemiyoruz. İnanıyoruz ve üstünüz.

Reis'im @RT_Erdogan biz seni Allah(CC) için seviyoruz. Allah(CC) dinimi, milletimi, devletimi, bayrağımı daim kılsın. Rabbim( CC) bu davada bizleri daim hizmetkâr eylesin.

 

(Urfahizmet)

 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı