Haber Detayı
24 Temmuz 2021 - Cumartesi 15:18
 
Küçük Elif Nur, Yaşam Mücadelesini Kaybetti
Şanlıurfa’da serinlemek için girdikleri Atatürk Barajı gölünde akıntıya kapılan 3 kardeşten Emirhan ve Hale Nur kardeşler dün olay yerinde can verirken, yoğun bakımda tedavi altına alınan diğer kardeş Elif Nur’dan bugün acı haber geldi.
ASAYİŞ Haberi
 Küçük Elif Nur, Yaşam Mücadelesini Kaybetti

Şanlıurfa Hilvan ilçesi kırsal Karakucak Mahallesinde dün ( 23 Temmuz Cuma) ailece piknik yaparken serinlemek için girdikleri Atatürk Baraj Gölü’nde akıntıya kapılarak gözden kaybolan Emirhan, Hale Nur ve Elif Nur kardeşler, Çevrede bulunan vatandaşlar ve Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğüne bağlı dalgıç polislerin canla başla başlattıkları arama-kurtarma çalışmalarında ilk etapta Elif Nur Mece (13) sudan çıkartılıp Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun Bakım Ünitesinde tedavi altına alınırken, Emirhan (11)  ve Hale Nur (22) kardeşlerin ise uzun süren arama-kurtarma çalışmalarında cansız bedenlerine ulaşıldı.

 

 Ancak bu sabah saatlerinde Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesinde tedavi altına alınan Mece ailesinin 13 yaşındaki kızı Elif Nur Mece’den ne yazık ki acı haber geldi. Tedavi gördüğü hastanede doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayan Elif Nur, ailesini ve tüm sevdiklerini yasa boğdu.

 

Meçe kardeşlerin cenazeleri, Adli Tıp Kurumunda yapılan otopsinin akabinde toprağa verilmek üzere ailesine teslim edildi.

 

 

 

 

.

 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı