Haber Detayı
06 Şubat 2020 - Perşembe 10:21 Bu haber 683 kez okundu
 
Kısas Bunu Haketmiyor
Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesine bağlı Kısas kırsal mahallesine giden yol adeta çileye dönüştü.
GÜNDEM Haberi
Kısas Bunu Haketmiyor

Kış aylarının gelmesi ile birlikte yolda oluşan çukurlardan kaçmaya çalışan araçlar ilginç görüntüler oluştururken vatandaşlar durumdan şikâyetçi oldu.

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesine bağlı Kısas kırsal mahallesine giden yol adeta çileye dönüştü. Kış aylarının gelmesi ile birlikte yolda oluşan çukurlardan kaçmaya çalışan araçlar ilginç görüntüler oluştururken vatandaşlar durumdan şikâyetçi oldu.

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesine bağlı Kısas ve termal otel işletmesi, ile bölgenin en çok sera sebzelerinin üretiminin yapıldığı Karaali yolunun içler acısı hali bu kadar da olmaz dedirtti.

 

Yolda Oluşan Çukurlar Sürücüleri Zor Durumda Bırakıyor

Söz konusu yolu her gün binlerce araç kullanırken yolda oluşan çukurları Belediye yetkililer görmezden geldi. Bölgede ikamet eden ve hemen hergün o yolu kullanan vatandaşlar duruma isyan ederken defalarca Büyükşehir Belediyesine durumu bildirmelerine rağmen yetkililerin bu yol için her hangi bir çalışma yapmaması gözlerden kaçmadı.

 

Yolun durumunu videoya çekerek sosyal medyada paylaşan bir vatandaş adeta köstebek yuvasına dönen yol ile ilgili yaptığı çağrı sosyal medyada büyük ilgi gördü.

 

Haber- Görüntü: Kemal Atalar

 

 

Kaynak: (HBR) - Haber Merkezi Editör: Urfa Ekspres
Yorumlar
Haber Yazılımı